تعبیر خواب تابوت

 

برای مشاهده « تعبیر خواب تابوت » به ادامه مطلب مراجعه فرمائید …

 

تعبیر خواب تابوت

 

منوچهر مطيعي تهراني گويد :

اگر در خواب تابوت ديديد نترسيد زيرا عمر شما طبيعي است و ديدن تابوت در خواب ارتباطي با مرگ و زندگي ندارد. نفايس نوشته تابوت ملک وسيع و بزرگ است و مرده مال حرام در حالي که

مرحوم مجلسي مرده را مال و منال و خير و برکت تعبير کرده است. اگر ديديد خودتان تابوت مي سازيد ساختمان مي سازيد ساختماني که ساليان دراز بر جا مي ماند و خودتان هم از آن بهره مند مي گرديد. اگر در خواب ديديد که تابوتي را به دوش مي برند و شما هم در زمره تشييع کنندگان هستيد خبري از غايب به شما مي رسد يا به چيزي که از آن دل بريده ايد اميدوار مي شويد. اگر گمشده اي داريد که آن را از دست رفته مي پنداريد باز مي يابيد. اگر در خواب ديديد که تابوتي پوشيده است و ندانستيد درون آن چيست يا کيست با موردي برخورد مي کنيد که نمي دانيد سود بخش است يا زيان آور که ممکن است سود آور باشد. به هر صورت ديدن تابوت در خواب وحشتناک نيست و نبايد بيننده خواب بترسد.

لوک اويتنهاو مي گويد :

تابوت : زندگي طولاني و خوش

دراز کشيدن درون يک تابوت : موانع بر سر راه

آنلي بيتون مى‏ گويد :

ديدن تابوت در خواب، بيانگر وقوع يك اتفاق ناگوار است. ديدن جنازه در تابوت، نشانه‏ى غم و نااميدى است. اگر خواب ببينيد در تابوتى هستيد، يعنى بيمارى خطرناكى شما را تهديد مى ‏كند.

ليلا برايت مى‏ گويد :

ديدن تابوتى خالى در خواب، نشانه‏ ى آن است كه از موضوعى نگران مى‏شويد. اگر در خواب زير تابوتى را بگيرد نشانه‏ى شنيدن اخبار خوب است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *