تعبیر خواب بازی

 

برای مشاهده « تعبیر خواب بازی » به ادامه مطلب مراجعه فرمائید …

 

تعبیر خواب بازی

 

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید :

بازی در اینجا جست و خیز و بازی است آن طور که کودکان بازی می کنند و به دنبال یکدیگر می دوند . با مهره بازی کردن و انواع سرگرمی های دیگر از این قبیل مورد نظر نیست فقط جست و خیزهای شادمانه ، مثل گرگم به هوا ، اکردوکر ، قایم موشک و غیره . این نوع بازی ها در خواب کسالت و اندوه است . اگر در خواب دیدید که بازی می کنید و می دوید و می خندید کسالتی و غمی برای شما پیش می آید . چنانچه مشاهده کردید که در خواب با کودکان بازی می کنید و آنها شما را مانند خودشان پذیرفته اند در آینده نزدیک عملی انجام می دهید که مردم شما را تخطئه می نمایند و سرزنش می کنند و شما از کرده خویش نادم و شرمگین خواهید شد . اگر ببیند که بچه ها بازی می کنند و شما به تماشا ایستاده اید در محیط خانواده شما بحث های ناخوشایند پیش می آید . اگر خانم و کدبانوی خانه ببیند که بازی می کند ، با شوهرش و اقوام منتسب به شوهرش اختلاف خواهد یافت که بزرگی و کوچکی آن به اندازه هیاهویی است که در نتیجه بازی به وجود آمده بود . اگر در خواب ببینید که صدای بازی کودکان را می شنوید خبری غمناک دریافت می کنید و احتمالاَ مردم درباره شما بد خواهند گفت .

اکثر افراد در خواب‌ بازی‌های‌ مختلفی‌ را مشاهده‌ می‌کنند . برخی‌ از این‌ خواب ها ساده‌ و صرفا برگرفته‌ از زندگی‌ روزمره‌ ما هستند ، مثل‌ بسکتبال‌ . دیگر بازی‌ها در خواب‌ عجیب‌ و غریب‌ ، باور نکردنی‌ ، حیرت‌ آور و کاملا واهی‌ و نامعقول‌ و حتی‌ برخی‌ ازآنها آزارگرانه‌ هستند .  برای‌ تعبیر هر چه‌ بهتر این‌ گونه‌ خواب ها لازم‌ است‌ که‌ حال‌ و هوای‌ عمیق‌ و واکنش‌های‌ احساسی‌ تان‌ را در آن‌ها بررسی‌ نمایید . ممکن‌ است‌ در خوابتان‌ برای‌ تفریح‌ مشغول‌ بازی‌ باشید ، که‌ گاه‌ و بیگاه‌ رخ‌ می‌ دهد . ولی‌ دیگر خواب های‌ «بازی‌ کردن‌» می‌توانند نشان‌ دهنده‌ چالش‌هایی‌ در زندگی‌ تان‌ ، ماهیت‌ رقابت‌ طلبانه‌ و بلند پروازانه‌ یا ساده‌ لوحی‌ ، ناپختگی‌ ، خامی‌ و بچگی‌ شما باشند . این‌ خواب ها می‌ توانند برملا کننده‌ اهداف‌ و نیات‌ شما برای‌ کسب‌ موفقیت‌ یا شیوه‌ای‌ آسان‌ و راحت‌ برای‌ خارج‌ ساختن‌ نیرو و انرژی‌ بالای‌ شما باشند . هم‌ چنین‌ مشاهده‌ بازی‌ در خواب‌ می‌ تواند نمایانگر «بازی‌ زندگی‌» باشد . اگر در خوابتان‌ مشغول‌ بازی‌ عجیبی‌ با افراد آشنا بودید ، لازم‌ است‌ که‌ به‌ دقت‌ رفتار، کنش‌ و تأثیر متقابل‌ خودتان‌ را با آنها ونقشی‌ را که‌ هر یک‌ در خوابتان‌ بازی‌ می‌کنند ، بررسی‌ کنید .

 

لیلا برایت مى‏ گوید :

دیدن هر نوع بازى در خواب ، به این معناست که با انجام کارهاى نادرست نمى ‏توانید به هدف خود دست یابید . توپ بازى در خواب ، به این معناست که کارى انجام مى‏ دهید که مورد تمسخر دیگران قرار مى‏ گیرید .

 

در کتاب سرزمین رویاها آمده است :

خواب بازی سر پول : پول فراوان

یک بازیکن : همه چیز به میل شما پیش می رود .

در بازی برنده می شوید : زندگی شما بسیار لذت بخش خواهد شد .

در بازی می بازید : رنج شما کاهش می یابد .

بازی شطرنج : وقتتان را بیهوده تلف می کنید .

ورق بازی می کنید : اعتبار و احترامتان را از دست می دهید .

با یک دوست بازی می کنید و برنده می شوید : یکی از عزیزانتان را از دست می دهید .

با یک دوست بازی می کنید و می بازید : شما کسی دیگر را دوست دارید .

بچه ها بازی می کنند : شانس به شما روی می آورد .

در یک بازی ورزشی بازی می کنید : پول

دیگران بازی می کنند : نگرانیها بر طرف می شوند .

در یک فانفار مشغول بازی هستید : موفقیت شما به تاخیر افتاده است .

در شرط بندی و بخت آزمایی شرکت می کنید : اشیاء قیمتی روی زمین پیدا خواهید کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *