رژيم لاغري با آب درماني

رژيم لاغري با آب درماني

مجموعه: uncategorized
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • رژيم لاغري با آب درماني
 •  

   

  آب,آب معدني,بطري آب,رژيم لاغري با آب درماني,رژيم آب,رژيم آب درماني,رژيم لاغري با آب

  رژیم آب که برخی آن را با نام رژیم آب سرد نیز می شناسند ، یکی از جدیدترین روش ها برای آب کردن چربی ها محسوب می شود . رژیم آب به سایر رژیم های رایج امروزی که خوردن برخی مواد غذایی را محدود و یا به کل ممنوع می کنند ، شباهت چندانی ندارد . رژیم آب مصرف غذا را برای شما محدود نمی کند و به ورزش هم احتیاج ندارد . کسانی که رژیم آب می گیرند می توانند هرچه که دلشان می خواهد مصرف کنند و در نهایت وزن خود را کاهش دهند .

   

   

  رژيم لاغري با آب درماني

   

  پیدایش رژیم آب :

   

  ریشه و تاریخچه اصلی رژیم آب مشخص نیست ، برخی از منابع اینترنتی معتقدند این رژیم از یک مقاله که در سال ۱۹۹۷ توسط موسسه تحقیقات دورهام واقع در کارولینای شمالی منتشر شد ، الهام گرفته شده است درحالیکه داگلاس سیلور پورتر که ظاهرا” یک پزشک و دانشمند است ادعا می کند او رژیم آب را اختراع کرده است .

  فلسفه رژیم آب :

  فلسفه ای که پشت این رژیم خاص وجود دارد این است که وقتی ما آب سرد مصرف می کنیم بدن ما کالری بیشتری می سوزاند تا دمای آب مصرف شده را بالا ببرد و به دمای طبیعی بدن که حدود ۹۸.۶ درجه فارنهایت است برساند . هرچه آب سردتر باشد بدن مجبور است برای گرم کردن آن بیشتر کار کند و بنابراین وقتی ما آب خیلی سرد می نوشیم کالری بیشتری مصرف می کنیم ، علاوه بر این نوشیدن آب قبل و یا میان غذا باعث می شود که ما بیشتر احساس سیری کنیم و کمتر به سراغ غذا برویم . همچنین گفته می شود که رژیم آب سموم را از بدن دفع می کند .

  رژیم آب چگونه کار می کند ؟

  در رژیم آب ، فرد رژیم گیرنده باید ۸ وعده آب بنوشد و در هر وعده باید حدود ۸ اونس (۲۲۶ گرم) آب مصرف کند ، بنابراین فرد رژیم گیرنده باید بدون در نظر گرفتن مقدار آبی که به طور طبیعی در هر روز مصرف می کند ، هر روز ۶۴ اونس آب اضافی مصرف کند . این میزان آب باید در طول روز و همراه غذا و یا بدون غذا مصرف شود .

  مزایا و معایب رژیم آب :

  یکی از مزایای این رژیم این است که آب رایگان است و در نتیجه همه می توانند از این رژیم استفاده کنند . یکی از معایب آن هم این است که فرد رژیم گیرنده مجبور است دائما” به دستشویی برود . برخی منتقدان معتقدند که رژیم آب در واقع یک رژیم نیست بلکه راهی برای تشویق کردن مردم برای مصرف بیشتر آب است .

   

  منبع : aftabir.com

   

  برچسب‌ها, , ,

   

  کلمات کلیدی : فلسفه یکی (   ، ؟ در آب آبی آن احتیاج احساس اختراع ادعا از است استفاده اصلی اضافی الهام امروزی او اونس ای این اینترنتی با باشد باعث بالا باید ببرد بدن بدون بر برای برخی برساند برود برویم بلکه بنابراین بنوشد به بیشتر بیشتری تا تاریخچه تحقیقات تشویق توانند توسط جدیدترین حدود خاص خواهد خود خوردن خیلی دائما دارد دانشمند داگلاس در درجه درحالیکه درماني دستشویی دفع دلشان دمای دهند دورهام را راهی رایج رایگان روز روش رژيم رژیم ریشه سال سایر سراغ سرد سردتر سموم سوزاند سیری سیلور شباهت شد شده شما شمالی شناسند شود طبیعی طور طول ظاهرا علاوه غذا غذایی فارنهایت فرد فلسفه قبل لاغري ما مجبور محدود محسوب مردم مزایا مزایای مشخص مصرف معایب معتقدند مقاله مقدار ممنوع منابع منبع منتشر منتقدان مواد موسسه می میان میزان نام نتیجه ندارد نظر نمی نهایت نوشیدن نوشیم نیز نیست ها های هر هرچه هم همراه همه همچنین و واقع وجود ورزش وزن وعده وقتی پزشک پشت پورتر پیدایش چربی چندانی چگونه کار کارولینای کالری کاهش کردن کرده کسانی کل کمتر کند کنند کنیم که گرفتن گرفته گرم گرم) گفته گیرند گیرنده یا یک یکی

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “رژيم لاغري با آب درماني”

  دیدگاه ها بسته شده اند.