درمان ضعف عمومی بدن

درمان ضعف عمومی بدن

مجموعه: uncategorized
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • درمان ضعف عمومی بدن
 •  

   

  درمان ضعف عمومی بدن,درمان ضعف بدن,انگور

  مصرف انگور خستگی را برطرف می‌ كند …

   

   

  درمان ضعف عمومی بدن

   

  ضعف بدن یک بیماری نیست بلکه یک شکایت است . ضعف بدن و خستگی احساسی است که توسط فرد و به صورت هاي مختلف از جمله : بی حالی ، کسالت و زود خسته شدن ، فقدان انگیزه و نیرو، از دست دادن میل و علاقه به کارهای روزمره ، شادابی کم یا احساس یأس و ناامیدی بیان می شود ؛ همچنین به صورت احساس باطنی ضعف و میل شدید به استراحت یا خوابیدن نیز بیان می گردد .

  درمان ضعف بدن

  آیا می دانید چه میوه ای خستگی و ضعف بدن شما را برطرف می کند ؟ اگر این مشکل را دارید این مطلب را بخوانید .

  یکی از میوه هایی که برای درمان ضعف بدن و خستگی میتوان استفاده کرد انگور است . مصرف انگور خستگی را برطرف می‌ كند و به دلیل داشتن پتاسیم برای برطرف كردن ضعف بدن مفید است . مصرف آب انگور تازه می‌ تواند یبوست كه عوارض آن بی اشتهایی ، نفخ ، سردرد ، تشنگی مفرط و بوی بد دهان است را از بین ببرد .

  غوره حالت كال انگور است و برای درست كردن سركه استفاده می‌ شود و سركه حاصل از تخمیر دانه‌ های انگور در تسكین خارش‌ های پوستی و جلدی مؤثر است .

  انگور سرشار از پتاسیم است كه برای درمان ضعف بدن مفید است . براي افراد مبتلا به ناراحتی‌ های قلب و اعصاب می‌ تواند مفید باشد . انگور برای سلامت قلب ، ریه و كلیه مفید است و به علت داشتن املاح و مواد سلولزی ، ملین و مدر است و برای مبتلایان به اوره خون مناسب و سازگار است .
  دانه‌های خشك انگور صفرا و بلغم را رفع می‌ كند . اتصالات را قوی می‌ كند و حالت‌ های خستگی و ضعف بدن را برطرف می‌ كند . روغن هسته انگور حاوی اسید‌های چرب غیر اشباع است كه مصرف آن بسیار مفید است .

   

  درمان ضعف عمومی بدن,درمان ضعف بدن,جو

  یکی دیگر از مواد غذایی که میتوان از آن برای درمان ضعف عمومي بدن استفاده کرد جو است . جو از نظر طب قدیم ایران سرد و خشک است و دارای خواص دارویی است .

  جو غذایی بسیار مقوی است . جوشانده ‏ی حاصل از مخلوط دانه‏ های جو همراه با جوی دوسر و گندم ماده غذایی بسیار مقوی در درمان ضعف بدن است . جو دارای مقادیر بالایی از فسفر است و بنابراین برای وضعیت عصبی و فعالیت‏ های ذهنی بسیار مفید است .

   

  منبع : beytoote.com (بيتوته)

  برچسب‌ها, , , , ,

   

  کلمات کلیدی : انگور دانه‌های غوره یکی (بيتوته) ، ؛ ؟ آب آن اتصالات احساس احساسی از است استراحت استفاده اسید‌های اشباع اشتهایی اعصاب افراد املاح انگور انگیزه اوره اگر ای ایران این با باشد باطنی بالایی ببرد بخوانید بد بدن بدن ضعف بدن آیا براي برای برطرف بسیار بلغم بلکه بنابراین به بوی بی بیان بیماری بین تازه تخمیر تسكین تشنگی تواند توسط جلدی جمله جو جوشانده جوی حاصل حالت حالت‌ حالی حاوی خارش‌ خسته خستگی خشك خشک خوابیدن خواص خون دادن دارای دارویی دارید داشتن دانه‌ دانه‏ دانید در درست درمان دست دلیل دهان دوسر دیگر ذهنی را رفع روزمره روغن ریه زود سازگار سرد سردرد سرشار سركه سلامت سلولزی شادابی شدن شدید شما شود شکایت صفرا صورت ضعف طب عصبی علاقه علت عمومي عمومی عوارض غذایی غیر فرد فسفر فعالیت‏ فقدان قدیم قلب قوی كال كردن كلیه كند كه مؤثر ماده مبتلا مبتلایان مختلف مخلوط مدر مشکل مصرف مطلب مفرط مفید مقادیر مقوی ملین مناسب منبع مواد می میتوان میل میوه می‌ ناامیدی ناراحتی‌ نظر نفخ نیرو، نیز نیست هاي های هایی هسته همراه همچنین و وضعیت پتاسیم پوستی چرب چه کارهای کرد کسالت کم کند که گردد گندم یأس یا یبوست یک یکی ‏ی

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “درمان ضعف عمومی بدن”

  دیدگاه ها بسته شده اند.