خدایا ، کمک کن دیرتر برنجم ، زودتر ببخشم ، کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم

ایران کلوب

زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا

دیدنی ها و شنیدنی ها

زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا + تصاویر

در ادامه مطلب …

 

زیبا‌ترین زنان مجرم

 

شاید تصور بسیاری از مردم در مورد یک زن مجرم ، زنی خشن با صورتی عجیب و خراشیده باشد . اما جالب است بدانید تبهکارانی نیز در این میان وجود دارند که حتی پس از بازداشت ، چهره شان همچنان زیبا و دلفریب است .

تصویری که در زیر مشاهده می‌ کنید مربوط به دوازده متهم زن در آمریکا است که به انتخاب نشریه دیلی میل ، زشتی جرائمی که مرتکب شده‌ اند نمی‌ تواند زیبایی چهره‌ شان را پنهان کند . اتهامات این افراد از طیف وسیعی از جرم‌ ها شامل دزدی از مغازه ، درآمد از راه س-ک-س ، حمل مواد مخدر ، رانندگی در حال مستی ، عدم پرداخت صورت حساب رستوران ، حمل الکل با سن کمتر از سن قانونی ، عدم حضور به موقع در دادگاه و خشونت خانگی تشکیل شده است .

 

 

زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا
این مطلب را به اشتراک بگذارید :
زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا زیبا‌ترین زنان مجرم در زندان های آمریکا
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط

پاسخ دهید


نُه × = 18

« اللّهم عجل لولیک الفرج »
امروز : پنج شنبه ۱ آبان
تعداد مطالب امروز : 360

خانواده

پربازدیدترین ها

مروری بر مطالب گذشته