دليل گودي زير چشم

دليل گودي زير چشم

مجموعه: uncategorized
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دليل گودي زير چشم
 •  

   

  چشم,دليل گودي زير چشم,گودی چشم,گودی دور چشم,گودي زير چشم

  دليل گودي زير چشم چيست؟

  دليل گودي زير چشم

  گودی زیر چشم ها از جمله مواردی هستند که افراد برای رهایی از آنها به خصوص خانم ها دست به هر کاری می زنند . این گودی و تیرگی عوامل مختلفی دارد .

  اگر به صورت ژنتیکی باشد و از کودکی این تیرگی در چهره تان مشهود بوده ، متأسفانه باید بگویم که راه درمانی برای آن وجود نداشته و تنها می توانید به وسیله جراحی پلاستیک آنرا از بین ببرید که خیلی معقولانه به نظر نمی رسد .

  اما اگر چند سالی است که متوجه این موضوع شده و مرتبا به آن دقت می کنید ، خوشبختانه به لطف دکترهای متعدد پوست و زیبایی و تجویز کرم ها و لوسیون ها ، به مرور می توانید علائم آن را برطرف کنید .

  اما پس از مدتی درمان اگر مجددا علائم آن را مشاهده کردید ، چه ؟!

  اگر دوره درمان سپری شد و پس از گذشت چند ماهی دوباره حلقه ای در اطراف چشمتان پدید آمد ، چکار می کنید ؟! پس باید در درجه اول عوامل به وجود آمدن آن را بشناسید .

  از مهمترین عوامل به وجود آمدن تیرگی در اطراف چشم می توان به دلایلی نظیر خستگی و کم خوابی یا استرس اشاره کرد . گاهی نیز به دلیل افزایش سن شما این علائم دیده می شوند که با مراقبت های جدی به سرعت از بین خواهند رفت .

  عوامل دیگری که موجب ایجاد این حلقه می شود ، می توان اگزمای آتوپیک باشد که ناشی از بیماری های حساسیتی همچون آسم و آلرژی های فصلی به وجود می آید .

  شاید هم علت به وجود آمدن این تیرگی ، پف زیر چشم و تورم پلک های شماست ، که خود در اثر افزایش خوردن نمک یا عدم تحرک و یا حتی تغییرات هورمونی است .

  حال که با عوامل به وجود آمدن گودی در زیر چشمانتان آشنا شدید ، می خواهیم شما را با روش هایی ساده و درمان هایی خانگی برای برطرف نمودن آنها آشنا کنیم .

   

   

  چشم

  برای برطرف شدن علائم این تیرگی ها ، موارد زیر را رعایت کنید :

  1- روزانه حداقل 10 لیوان آب بنوشید .

  2- برای این که فشاری بر روی چشمان شما نباشد ، هر کاری که می توانید انجام دهید . مثلا به یک چشم پزشک مراجعه و در صورت ضعیف بودن چشمانتان حتی در حد 25 صدم از عینک استفاده کنید تا مجبور به فشارآوردن به چشمانتان نشوید .

  3- خوابتان را تنظیم و سعی کنید در طول شبانه روز ، حداقل 8 ساعت خواب مفيد داشته باشيد . البته لازم به ذکر است که خواب زیاد از حد نیز در این مورد نه تنها مفید واقع نشده ، بلکه خود عاملی برای به وجود آمدن پف زیر چشم و در نهایت به تیرگی و گود رفتن چشمانتان منجر می شود .

  4- کرم های دور چشم راه حلی مفید برای از بین بردن این علائم هستند به شرطی که به صورت طولانی مدت استفاده نشوند .

  5- سیب زمینی های حلقه شده خام ، یکی از معجزاتی هستند که می توانید از آنها برای برطرف کردن حلقه دور چشمانتان استفاده کنید ، بدین صورت که دو حلقه سیب زمینی خام را از وسط برش داده و به مدت 20-25 دقیقه ، بر روی پلکان بسته تان قراردهید . پس از سپری شدن این مدت ، صورتتان را با آب گرم شسته و از کرم های مرطوب کننده برای رفع خشکی در پوست تان استفاده کنید .

  6- مخلوط شگفت آور یک سیب زمینی تازه رنده شده و آب خیار هم می تواند به اندازه کافی موجبات رضایت شما را در از بین بردن این تیرگی ها فراهم کند .

  7- همچنین عصاره لیمو ترش تازه و گوجه فرنگی هم می توانند به اندازه مخلوط سیب زمینی و آب خیار مؤثر واقع شوند .

  8- نعناع تازه هم یکی دیگر از درمان های ساده خانگی است که در درمان شما نقش به سزایی دارد . نعناع تازه را فشرده کنید و برای مدتی کوتاه اطراف پلکتان قرار دهید .

  9- روغن بادام تلخ هم یکی دیگر از درمان های ساده بوده و اگر به مدت 2 هفته اطراف چشمانتان را با این روغن ماساژ دهید و بگذارید برای چند ساعتی چرب بماند ، پس از سپری شدن مدت تعیین شده ، دیگر اثری از این تیرگی ها نخواهید دید .

  10- ماساژ پلکها با کپسولهای ویتامین E و سپس شستشو با مخلوطی از سفیده تخم مرغ و عسل هم می تواند به اندازه یک معجزه برایتان تأثیرگذار باشد . این کار را باید به تناوب انجام دهید .

   

  منبع : rouzegareno.ir

  برچسب‌ها, , , , , , ,

   

  کلمات کلیدی : اما اگر عوامل اما حال شاید ، ؟ ؟ اگر آب آتوپیک آسم آشنا آلرژی آمد آمدن آن آنرا آنها آور آید اثر اثری از است استرس اشاره استفاده اطراف افراد افزایش البته انجام اندازه اول اگر اگزمای ای ایجاد این با بادام باشد باشيد باید ببرید بدین بر برای برایتان بردن برش برطرف بسته بشناسید بلکه بماند بنوشید به بودن بوده بگذارید بگویم بیماری بین تأثیرگذار تا تازه تان تجویز تحرک تخم ترش تعیین تغییرات تلخ تناوب تنظیم تنها توان تواند توانند توانید تورم تیرگی جدی جراحی جمله حتی حد حداقل حساسیتی حلقه حلی خام خانم خانگی خستگی خشکی خصوص خواب خوابتان خوابی خواهند خواهیم خود خوردن خوشبختانه خیار خیلی داده دارد داشته در درجه درمان درمانی دست دقت دقیقه دلایلی دليل دلیل دهید دو دوباره دور دوره دکترهای دید دیده دیگر دیگری ذکر را راه رسد رضایت رعایت رفت رفتن رفع رنده رهایی روز روزانه روش روغن روی زمینی زنند زير زیاد زیبایی زیر ساده ساعت ساعتی سالی سرعت سزایی سعی سفیده سن سپری سپس سیب شبانه شد شدن شده شدید شرطی شستشو شسته شما شماست شود شوند شگفت صدم صورت صورتتان ضعیف طول طولانی عاملی عدم عسل عصاره علائم علت عوامل عینک فراهم فرنگی فشارآوردن فشاری فشرده فصلی قرار قراردهید لازم لطف لوسیون لیمو لیوان مؤثر ماساژ ماهی متأسفانه متعدد متوجه مثلا مجبور مجددا مختلفی مخلوط مخلوطی مدت مدتی مراجعه مراقبت مرتبا مرطوب مرغ مرور مشاهده مشهود معجزاتی معجزه معقولانه مفيد مفید منبع منجر مهمترین موارد مواردی موجب موجبات مورد موضوع می ناشی نباشد نخواهید نداشته نشده نشوند نشوید نظر نظیر نعناع نقش نمودن نمک نمی نه نهایت نیز ها های هایی هر هستند هفته هم همچنین همچون هورمونی و واقع وجود وسط وسیله ویتامین پدید پزشک پس پف پلاستیک پلک پلکان پلکتان پلکها پوست چرب چشم چشم گودی چشمان چشمانتان چشمتان چند چه چهره چيست؟ چکار ژنتیکی کار کاری کافی کرد کردن کردید کرم کم کند کننده کنید کنیم که کوتاه کودکی کپسولهای گاهی گذشت چند گرم گوجه گود گودي گودی یا یک یکی

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  یک دیدگاه برای “دليل گودي زير چشم”

  1. \n1859
   آرتیمس

   راه درمان بدون جراهی نیز است مثل خیار رنده شده یا سیب زمینی یا گلاب و… .