راهنماي خريد عطر و ادكلن

راهنماي خريد عطر و ادكلن

مجموعه: uncategorized
 • راهنماي خريد عطر و ادكلن
 •  

   

  عطر و ادكلن,عطر,ادكلن

   

  کریستین دیور :

  برای فضای صلح و دوستی عطر بــا کلاس و بــا سلیقه ای اســت و ۱۰۰ میلی گرمش بالای صد هزار تومان می ارزد ! عطر « یون » کریستین دیور در سال های بعد از فرو ریختن دیوار برلین تولید شــد ... در فضایی کــه اروپا مملو از استرس و تنش شدید بود ؛ خیلی ها معتقد بودند عطر دیون بسیار آرام بخش و لطیف و خلاصه مناسب فضای آن موقع اســت ... حالا منتظر آن شرایط نباشید ... در فضای صلح و دوستی هم استفاده کنید ؛ کار خودش را می کــنــد .

   

  مردانه : فارنهایت

  یک مدل مردانه کریستین دیور اســت کــه ترکیبی از بوی چوب و مشک دارد ... مــمــکن اســت اول کــه بو می کنید ؛ بوی خیار بدهد یــا از آن بدتر بوی نفت ... نترسید و بــه دماغ و عقل تان شک نکنید ... قرار نـیـسـت بابت بوی خیار یــا نفت ایــن هــمــه پول بدهید ... ایــن بوها مال سطوح اولیه عطر اســت کــه زود می رود ... آنها کــه دستشان بــه ایــن عطر رسیده می گویند بوی سبکی دارد ... اگــر در جوگیری آن را خریدید ؛ یــا برایتان خریدند ؛ در فصل های بهار ؛ پاییز و زمستان می توانید از آن استفاده کنید ... آن وقت تبدیل می شوید بــه انسانی کلاسیک و در عین حال مدرن کــه کاراکتری آزاد و رها دارد در عین حال کــه بسیار متشخص ؛ جذاب ؛ شیک و بــا نفوذ اســت .

   

  زنانه : میس دیورچری

  یکی از زنانه های ایــن مارک اســت ... مناسب بــرای استفاده در میهمانی های شب ... نپرسید کــه « ایــن هــمــه پول بدهیم فــقــط بــرای شب ؟ » کسی کــه پول خرید چنین عطری را داشته باشد ؛ حتما عطر روز و شبش بــایــد بــا هم یک فرقی بکند ... ایــن چنین خانم هایی عطر میوه ای ؛ شیرین و ملایم مسی دیور را می گذارند بــرای شب .

   

  کنزو :

  برای احساس قدرت کردن ایــن عطر آقای « کنزو تاکادا » هم زنانه و مردانه دارد بــه جز مدل جنگلی اش کــه بدون جنسیت اســت .

   

  مردانه : کنزو ایر

  به درد هنری ها می خورد ... آنها کــه موسیقی توی روحشان اســت ... بــا ایــن حال خیلی هم لطیف نـیـسـت و مردانه ای قوی و نیرومند اســت ... در هــر سنی کــه باشید ؛ کنزو ایر بزنید و احساس قدرت را بــه خودتان تزریق کنید ... چــه ایرادی دارد ؟ بــرای هــر فصلی خوب اســت ... اگــر هم قصد خرید ندارید ؛ اصلا نگاهش نکنید کــه خطرناک اســت ... بویش هم از ترکیبات کهربایی و گل های حساس تشکیل شده .

  زنانه اين ادكلن ؛ بــا وقار و خوشحال اســت ... از گل آفتابگردان و یاسمن ؛ شکوفه های گیلاس های ژاپنی ؛ برگ چای چینی و مشک و وانیل درست شده و در مجموع فضایی « هایکو » یی می سازد .  اگــر خجالتی باشید ایــن ادکلن شماست .

   

  سی کی وان :

  برای ماندگاری بالا اولین عطر بدون جنسیت اســت ... منظور ایــن اســت کــه هــر دو گروه زن و مرد می توانند از آن استفاده کـنـنـد ... الهام گرفته از کسی کــه یک لحظه از دوستش جدا نمی شــود ! اگــر بوی عطر هم شبیه الهامش باشد چندان جالب نـیـسـت ؛ ولــی اتفاقا می گویند هست ... آنها هرگز از دوستشان جدا نمی شــونــد از ایــن عطر بــه طور روزانه استفاده می کـنـنـد ... بوی ترش لیمو یــا آناناس دارد کــه بعد کمی بــه بوی رز و زنبق و بنفشه می رسد ... تتمه اش هم مشک و عنبر و سدر و چوب صندل اســت ... نوع جدیدترش سی کی وان شوک زنانه اســت و گران تر .

   

  آزارو :

  برای تقابل سنت و مدرنیته اولین بار در سال ۱۹۷۸ تولید شــد ... از ایــن بوهاست کــه یــا از آن خوشتان می آید یــا نه ... عین آدم های پر سر و صدا اســت و خودش را نشان می دهد .

   

  مردانه : ایلیکسر

  نوع جدید مردانه اش « ایلیکسر » یک جورهایی مثل مدل قدیمی اش خاکی اســت ... ولــی یک حس میوه ای و کم شیرین هم دارد ... حالا اینکه از ایــن خاک چطور بوی میوه درمی آید خدا می داند ! بــرای آنهایی خوب اســت کــه بین سنت و مدرنیته مانده اند ... « آزارو کروم لجند » جوان پسندتر اســت و کمتر بلاتکلیف ؛ بوی خنکی هم دارد .

   

  زنانه : آزارو دیو

  با آن شکل عجیب و غریب بطری اش شبیه دهان نیمه باز اســت ... بــه ایــن دهان نیمه باز کــه می خواهد حواستان را پرت کــنــد توجه نکنید ... اولش کــه کمی از آن بزنید بوی میوه می دهد و یک کم کــه می گذرد بوی شکلات می گیرد ... تازه ایــن آخرش نـیـسـت ... ده دقیقه صبر کنید رایحه اش پودری می شــود .

   

  جورجیو :

  برای اتو کشیده ها ایــن عطر بــه نام « جورجیون آرمانی » طراح مد ایتالیایی اســت ولــی موفقیتش بیشتر بــه خاطر بیش از ۴۵ بویی اســت کــه درست کرده ... خیلی هایش مثل « آکوای جیو » و « آرمانی کد » مشتری های پر و پا قرص جهانی دارد .

   

  مردانه : جورجیو آرمانی آکوا

  مخصوص آقایان پر جنب و جوش اســت کــه نمی توانند بنشینند و هی از ایــن طرف بــه آن طرف می روند ... بویش خنک و مدرن اســت و اگــر بــرای خرید آن بروید بــه شما می گویند ایــن عطر از شما یک مرد جذاب بــا نیروی مغناطیسی قوی می سازد .

  زنانه : اگــر بوی « جورجیو آرمانی آدی جیو » بــه مشامتان بخورد ؛ یکهو و بی هوا ؛ بــه گربه های ولو شده در آفتاب حسودی تان می شــود ... بویش خاطرات تابستانی آدم را می کشد بیرون ... بویی لطیف و مهربان و در عین حال آزاد .

   

  شنل :

  برای خواستگاری رفتن شنل ؛ ادکلن معروف خانم شنل بود ؛ همان طراح مد مشهور

   

  زنانه : کوکو شنل

  اهل فن معتقدند « کوکو شنل » بــرای خانم های جا افتاده تر اســت امــا از ما می شنوید هرجا دستتان بهش رسید حتما استعمال کنید ... می توانید توی خیابان راه بروید و مطمئن باشید هــمــه آدم باکلاس ها گول می خورند و فکر می کـنـنـد شما هم از خودشانید ... عمرا اگــر فکر کـنـنـد مسن هستید ... اگــر خیلی نگران حرف مردم هستید ؛ می توانید از « مادمازل شنل » استفاده کنید ... دخترانه تر از کوکو اســت .

   

  مردانه : شنل الور

  نیمه رسمی و رسمی اســت و مناسب بــرای بالای بیست و پنج سال ... درست زمانی کــه وقت زن گرفتن تان شده ! سنگینی و گیرایی اش هم کار خودش را می کــنــد ... رایحه ای گرم و شیرین و اسپایسی و چوبی دارد !

   

  ورساچی :

  برای موجودات پیچیده ! ایرانی ها سیاهش را بیشتر دوست دارند ... ایــن ادکلن ایتالیایی از ماگنولیا بــا رایحه کمی تلخ و شیرین طراحی شده و بــرای افراد مشکل پسند اســت !

   

  مردانه : ورساچی آبی

  مخلوطی از اقاقیا و سدر و ترخون و مشک ... برخلاف « ورساچی من » کــه بوی توتون می دهد ؛ ایــن یکی بوی زنده و تازه ای دارد .

   

  زنانه : ورسوس ورساچی

  یک جور پیچیده ای اســت ... همچین کمی آدم را گیج می کــنــد ... رایحه اش خنک ؛ ملایم و شیرین اســت ... بویش ترکیبی از میوه و گل هاست .

   

  جوپ :

  برای پیر؛ جوان و بقیه ایــن دیوار برلین نه فــقــط جلوی ارتباط آدم ها ؛ کــه جلوی انتشار عطرها را هم گرفته بوده انگار ... عطر جوپ هم منتظر بود دیوار برلین بریزد تــا « وولف گانگ »  آن را عرضه کــنــد ... ایــن عطر آقای گانگ ؛ رنگ و وارنگ اســت و ایرانی ها هم خوب مشتری اش هستند ... سن هم نمی شناسد ... ترکیبات پایه اش معمولا از شیره عسل و یاسمن و دارچین و دخانیات اســت و در نتیجه بوی شیرین و تلخی دارد .

   

  مردانه : جوپ اسپلش

  برای آقایانی کــه نه شکلات دوست دارند ؛ نه بــا میوه نه آب نبات و نه هیچ چیز ؛ و فــقــط خودشان را دوست دارند ؛ خوب اســت ... بــا طراوت و خنک اســت و ته آن بوی علف می دهد ... جوانانه و غیر رسمی اســت و مناسب روزهای تابستان .

   

  منبع : ياس پاتوق

   

  برچسب‌ها, , , , ,

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “راهنماي خريد عطر و ادكلن”

  دیدگاه ها بسته شده اند.