تنهایی در بهشت هم ارزش ندارد

ایران کلوب

این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی است

رنگ کردن ابرو

دسته‌ بندی نشده

 

رنگ کردن ابرو,رنگ کردن ابروها,نحوه رنگ کردن ابرو,طریقه رنگ کردن ابرو,روش رنگ کردن ابرو,طرز رنگ کردن ابرو,طرز تهیه رنگ ابرو,طرز درست کردن رنگ ابرو

رنگ کردن ابرو …

 

 

رنگ کردن ابرو

 

برای اینکه ابروها پرپشت تر و واضح تر و قشنگتر دیده شوند آنرا رنگ می کنیم . یکی دیگر از این علتها پوشاندن سفیدیهاست . شما می توانید در هنگام تابستان قبل از رفتن به تعطیلات کنار دریا مژه های خود را رنگ کنید ؛ اینکار باعث می شود که در هنگام شنا احتیاجی به زدن ریمل نداشته باشید .

 

اولین مرحله رنگ کردن ، داشتن مواد مخصوص رنگ ابرو و مژه می باشد . این مواد دارای اکسیدان ۳ درصد است و مخصوص استفاده روی مناطق ظریف مانند چشم ساخته شده اند .

مواد مورد نیاز برای رنگ کردن ابروها رنگ مخصوص ابرو و برس رنگ است و بید یا ظرف شیشه ای کوچک که مواد را درونش مخلوط کنید و اکسیدان مخصوص ابرو که معمولا ۳ هست ، پنبه برای پاک کردن رنگها از روی ابرو و وازلین برای چرب کردن قسمتهایی که می خواهید رنگ نگیرند و همین طور کرم تمیز کننده آرایش که قبل از رنگ ، برای تمیز کردن لازم است .

 

سعی کنید در دمای معمولی اتاق قرار بگیرید چون رنگ در جای سرد مدت بیشتری طول میکشد تا عمل کند .

با کرم پاک کننده آرایش ابروها را تمیز کنید ، با گوش پاک کن دورادور ابرو و محلی که نمی خواهید رنگ کنید را با وازلین بپوشانید .

رنگ انتخابی را حدود ۱ سانتیمتر داخل بید شیشه ای بریزید و حدود ۳ قطره اکسیدان روی آن بچکانید . مواد را با برس خوب مخلوط کنید و از قسمت کلفت ابرو خیلی سریع و با دقت تمام بزنید . طوریکه همه ابرو ها با رنگ پوشانده شود .

دقت کنید که این رنگ خیلی سریع میگیرد . معمولا برای رنگ های تیره و مشکی یک دقیقه کافیست . با پنبه مرطوب ابروها را تمیز کنید تا جایی که دیگر پنبه رنگ نگیرد .

بیشتر از ۲-۳ دقیقه رنگ را نگه ندارید برای اینکه شما براحتی میتوانید دوباره ابرو را تیره بکنید ولی روشن کردن رنگ تیره بسیار سخت می باشد .

ممکن است برای ابروهای سفید شده مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشید . همین طور ترجیحا از رنگ تیره مشکی پرکلاغی استفاده نکنید چون قشنگ دیده نمی شود . رنگ های سیاه پرکلاغی بیشتر مورد محبوب افراد بولوند در روی مژه ها است .

این رنگ حدود ۶ تا ۸ هفته دوام دارد برای زیادتر شدن عمر رنگ باید از مواد پاک کننده آرایشی غیر روغنی مانند لوسیون های صورت برای تمیز کردن آرایش خود استفاده کنید .

نکته : برای رنگ کردن مژه و ابروها تست حساسیت پوستی باید داشته باشید . تست حساسیت پوستی را حتما باید انجام دهید : کمی از رنگ را مخلوط کرده و پشت گوش یا داخل بازو به اندازه نصف ناخن کوچک با برس بزنید . بعد از ۱۰ دقیقه اضافه رنگ را با پنبه تمیز کنید و تا ۲۴ ساعت حمام نکرده و آنرا نشورید . اگر شروع به خارش کرد و محل مورد نظر قرمز شد یعنی به رنگ حساسیت دارید .

 

منبع : زیبا شو دات کام

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter balatarin cloob Donbaler Donbaleh yahoo Google Buzz Google Bookmarks Digg Technorati delicious FaceNama
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

« اللّهم عجل لولیک الفرج »
امروز : جمعه ۷ آبان

خانواده

مروری بر مطالب گذشته

}