همیشه سخت ترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق دارد ، شاکی سختی های دنیا نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی

ایران کلوب

این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی است

رنگ موهای بلوند

دسته‌ بندی نشده

 

رنگ موهای بلوند,رنگ موهای بلوند دودی,رنگ موی بلوند,رنگ موی بلوند دودی,رنگ موی بلوند کاهی,رنگ موی بلوند تیره,رنگ موی بلوند طلایی,رنگ موی بلوند عسلی,رنگ موی بلوند صدفی,رنگ موی بلوند زیتونی,بلوند طلایی,بلوند دودی,بلوند زیتونی,بلوند کاهی,بلوند صدفی

رنگ موهای بلوند …

 

رنگ موهای بلوند

 

اگر قصد دارید موهایتان را بلیچ کرده و به رنگ بسیار روشن و بلوند درآورید اما درانتخاب نوع رنگ مورد علاقه تان دچار شک و تردید شده اید و یا حتی موها را بلوند کرده اید اما پس از مدتی کوتاه ،  به هر دلیلی مثل رفتن به استخر یا شستشوی مداوم موها رنگ اولیه و شادابی خود را از دست داده اند می توانید با دیدن انواع رنگ های بلوند با بیس های متفاوت نوع رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کرده و آنها را رنگساژ کنید .

1- بلوند طلایی رنگ : این رنگ مو را می توانید بر روی موهای بلیچ و کاملا سفید شده با دکلره با روشن ترین رنگ موی در پایه ی G که طلایی است رنگساژ کنید .

 

 

بلوند طلایی,رنگ موی بلوند طلایی

 

2- بلوند دودی رنگ : این رنگ مو را می توانید بر روی موهای کاملا سفید شده بوسیله ی دکلره با روشن ترین رنگ مو در پایه ی C که جزو رنگ های دودی است رنگساژ کنید .

 

 

بلوند دودی,رنگ بلوند دودی,رنگ موی بلوند دودی

 

3- بلوند کاهی رنگ : رنگ موی کاهی  را بهتر است بر روی موهای کاملا سفید شده با دکلره تا آخرین پایه با انتخاب روشن ترین رنگ از گروه رنگ های N رنگساژ کرد .

 

 

بلوند کاهی,رنگ موی بلوند کاهی,رنگ مو بلوند کاهی

 

4- بلوند صدفی : این رنگ موی خاص و زیبا را با رساندن مو به پایه ی 10 بوسیله ی دکلره و رنگساژ آن توسط  روشن ترین رنگ از گروه A می توان درآورد .

 

 

بلوند صدفی,رنگ مو بلوند صدفی,رنگ موی بلوند صدفی

 

5- بلوند زیتونی : این رنگ مو از گروه رنگ های بلوند در بین خانم های ایرانی طرفدار زیادی داشته و برای خانم هایی که دوست ندارند هیچ درصد قرمزی در موهایشان دیده شود بسیار مناسب است و مثل همه ی رنگ های بلوند پس از آن که موها کاملا با دکلره سفید شد ، از روشن ترین رنگ گروه M بر روی موها و با مدت زمانی بین 15 تا 20 دقیقه استفاده شود .

 

 

بلوند زیتونی,رنگ بلوند زیتونی,رنگ موی بلوند زیتونی
منبع : seemorgh.com (سیمرغ)
این مطلب را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter balatarin cloob Donbaler Donbaleh yahoo Google Buzz Google Bookmarks Digg Technorati delicious FaceNama
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

« اللّهم عجل لولیک الفرج »
امروز : پنج شنبه ۶ آبان

خانواده

مروری بر مطالب گذشته

}