رنگ موهای بلوند

رنگ موهای بلوند

مجموعه: دسته‌ بندی نشده
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • رنگ موهای بلوند
 •  

   

  رنگ موهای بلوند,رنگ موهای بلوند دودی,رنگ موی بلوند,رنگ موی بلوند دودی,رنگ موی بلوند کاهی,رنگ موی بلوند تیره,رنگ موی بلوند طلایی,رنگ موی بلوند عسلی,رنگ موی بلوند صدفي,رنگ موی بلوند زيتوني,بلوند طلایی,بلوند دودی,بلوند زیتونی,بلوند كاهي,بلوند صدفی

  رنگ موهای بلوند …

   

  رنگ موهای بلوند

   

  اگر قصد دارید موهایتان را بلیچ کرده و به رنگ بسیار روشن و بلوند درآورید اما درانتخاب نوع رنگ مورد علاقه تان دچار شک و تردید شده اید و یا حتی موها را بلوند کرده اید اما پس از مدتی کوتاه ،  به هر دلیلی مثل رفتن به استخر یا شستشوی مداوم موها رنگ اولیه و شادابی خود را از دست داده اند می توانید با دیدن انواع رنگ های بلوند با بیس های متفاوت نوع رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کرده و آنها را رنگساژ کنید .

  1- بلوند طلایی رنگ : این رنگ مو را می توانید بر روی موهای بلیچ و کاملا سفید شده با دکلره با روشن ترین رنگ موی در پایه ی G که طلایی است رنگساژ کنید .

   

   

  بلوند طلایی,رنگ موی بلوند طلایی

   

  2- بلوند دودی رنگ : این رنگ مو را می توانید بر روی موهای کاملا سفید شده بوسیله ی دکلره با روشن ترین رنگ مو در پایه ی C که جزو رنگ های دودی است رنگساژ کنید .

   

   

  بلوند دودی,رنگ بلوند دودی,رنگ موي بلوند دودی

   

  3- بلوند کاهی رنگ : رنگ موی کاهی  را بهتر است بر روی موهای کاملا سفید شده با دکلره تا آخرین پایه با انتخاب روشن ترین رنگ از گروه رنگ های N رنگساژ کرد .

   

   

  بلوند کاهی,رنگ موی بلوند کاهی,رنگ مو بلوند کاهی

   

  4- بلوند صدفی : این رنگ موی خاص و زیبا را با رساندن مو به پایه ی 10 بوسیله ی دکلره و رنگساژ آن توسط  روشن ترین رنگ از گروه A می توان درآورد .

   

   

  بلوند صدفی,رنگ مو بلوند صدفی,رنگ موي بلوند صدفی

   

  5- بلوند زیتونی : این رنگ مو از گروه رنگ های بلوند در بین خانم های ایرانی طرفدار زیادی داشته و برای خانم هایی که دوست ندارند هیچ درصد قرمزی در موهایشان دیده شود بسیار مناسب است و مثل همه ی رنگ های بلوند پس از آن که موها کاملا با دکلره سفید شد ، از روشن ترین رنگ گروه M بر روی موها و با مدت زمانی بین 15 تا 20 دقیقه استفاده شود .

   

   

  بلوند زیتونی,رنگ بلوند زیتونی,رنگ موي بلوند زیتونی
  منبع : seemorgh.com (سيمرغ)
  برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , ,

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “رنگ موهای بلوند”

  دیدگاه ها بسته شده اند.