طالع بيني دوستي

طالع بيني دوستي

مجموعه: دسته‌ بندی نشده
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طالع بيني دوستي
 •  

   

  دوستي,طالع بيني دوستي,طالع بینی دوستی ماهها با هم,طالع بینی دوستی ماه ها با هم,طالع بینی دوستی ماه ها

  طالع بینی دوستی ماه ها با هم

  طالع بيني دوستي

  فروردین : افراد متولد این ماه تحت سلطه ی سیاره ی “مریخ” سوزان هستند . عنصر آنها آتش است . طبیعتی گرم و خشک دارند . سنگ های قیمتی خوش یمن برای آنها یاقوت و الماس است . عدد ” نه” برای آنها خوش اقبالی می آورد .”سه شنبه” دوست داشتنی ترين روز هفته برای آنهاست . سمبل ستاره ی آنها “گل سرخ” است . کسانی که در ماه بهمن ، مرداد ، آذر و یا خرداد به دنیا آمده اند به خوبی با متولدین این ماه کنار می آیند . متولدین زود رنج مهر ماه و متولدین نو طلب تیر ماه و متولدین آرام دی ماه بعد از مدت کوتاهی دوستی با متولدین فروردین ماه از آنها خسته می شوند .

  اردیبهشت : سیاره ی حاکم بر سرنوشت متولدین این ماه “زهره” و عنصر آنها “خاک” است . متولدین این ماه شخصیت جدی و سردی دارند و بیشتر واقع بین هستند .”زمرد” اسرار آمیز ، عدد “شش” و روز “جمعه ” برای آنها خوش یمن است . علائم این گروه گل “بنفشه”ی خوشبوست . فرد متولد شهریور ماه خیلی خوب با متولدین این ماه کنار می آید . متولدین دی ، تیر و آذر ماه به متولدین این ماه آماده ی صلح و سازش هستند . در عوض دوستی با متولدین بهمن و یا آبان ماه نامناسب و خطر ناک است .

  خرداد : سیاره ی حاکم بر متولدین این ماه “عطارد” و عنصر آنها “باد” می باشد . سنگ های خوش یمن برای آنها “زمرد کبود رنگ” یا “زبرجد” ، ” تپاز” است . عدد خوش اقبالی آنها “پنج” و”چهار شنبه” بهترین روز هفته برای آنها و گل “زنبق وحشی” سمبل آنهاست . بهترین دوستان آنها از متولدین مهر و بهمن ماه هستند و شاید هم چند تایی دوست از متولدین صبور اسفند ماه داشته باشند . اما با متولدین فروردین و شهریور سازش ندارد و اغلب با آنها در بگو مگو و جدل هستند .

  تیر : این افراد تحت سلطه ی “ماه” هستند . عنصر آنها “آب” است . متولدین این ماه آدم های سردی هستند ، زیرا “ماه” سیاره ای سرد است . سنگ طالع آنها “مروارید” و “زمرد” سبز درخشان است . عدد “دو” و “هفت” عدد اقبال و روز “جمعه” روز مخصوص متولدین تیرماه است . علامت گل ستاره ی آنها “شقایق” است . متولد بهمن و اسفند می تواند با متولد تیر ماه جور شود ، در حالیکه دوستی با متولدین مهر و دی ماه برای آنها دوام زیادی ندارد .

  مرداد : ستاره ی “خورشید” بر متولدین این ماه حکومت می کند . عنصر آنها “آتش” است . سمبل سنگ آنها “یاقوت” و “الماس” است . افراد متولد این ماه دوست دارند بر همه رهبری کنند به همین خاطر عدد آنها “یک” است و “یکشنبه” روز خوشبختی آنهاست و گل “صد تومانی” گل ستاره ی بیشتر آنهاست . متولدین این ماه با متولدین مهر ، فروردین و همچنین تیر ماه بهتر از همه کنار می آیند و دوستی با متولدین اردیبهشت و شهریور با آنها در صورتی ممکن است که مواظب اخلاق و رفتارشان باشند .

  شهریور : متولدین این برج تحت سلطه ی سیاره ی “عطارد” هستند . عنصر آنها “خاک” است و آدم های سرد مزاج و خشکی هستند . سمبل جواهر آنها “زبرجد” و “یشم” است . عدد خوش اقبالی آنها “پنج” و “چهار شنبه” برای آنها روزی است که بر مشکلات فائق می آیند . گل “سنبل” معطر به اندازه ی بید مجنون برای آنها جالب است . متولدین این ماه از نظر متولدین مرداد ، آبان و دی ماه افرادی شایسته ی احترامند . متولدین شهریور ماه بر خلاف متولدین مهر ، خرداد ، فروردین و اسفند ماه ؛ منظم ، عاقل ، واقع بین و صبورند .

  مهر : افراد متولد این ماه تحت سلطه ی سیاره ی “زهره” به دنیا می آیند و عنصر آنها “باد” و دارای مزاجی گرمند . زیور آلات آنها بهتر است با “الماس” یا مروارید ــ در کوهی سیلیسی ــ مزین شده باشد . “شش” عدد آنها و “جمعه” روز خوش اقبالی و گل “یاس” گل مخصوص آنهاست . متولدین خرداد ، بهمن و مرداد ماه می توانند حالات روحی این افراد را درک نمایند در حالیکه متولدین شهریور ، اردیبهشت و دی ماه همه چیز را به هم می ریزند .

  آبان : “پلوتون” تاریک و “مریخ” جنگجو افراد متولد این ماه را تحت سلطه ی خود دارند . عنصر آنها “آب” است . متولدین این ماه آدم های سردی هستند . سنگ خوش اقبالی آنها “مرمر سبز” و “زبرجد” می باشد . عدد آنها “نه” و “سه شنبه” بهترین روز هفته برای آنهاست . گل “میخک سرخ” و “داوودی” به عنوان دوست داشتنی ترین گل آنهاست . متولدین حساس اسفند و متولدین فهمیده ی تیر ماه در درجه ی اول احساس خوبی به متولدین آبان ماه دارند . متولدین آذر ماه نیز می توانند برای آنها دوستان خوبی باشند . ممکن است دوستی با افراد متولد بهمن و خرداد ماه برای این افراد ناراحتی به وجود آورد .

  آذر : “مشتری” سیاره ی حاکم بر متولدین این ماه است و عنصر آنها “آتش” است . متولدین این ماه دارای شخصیتی گرم هستند . “یاقوت سرخ” و عدد “سه” و روز “پنجشنبه” برای آنها خوش اقبالی می آورد و گل “ابریشم” گل مورد علاقه ی آنهاست . متولدین فروردین و مرداد ماه افکار و رفتار آنها را به خوبی درک می کنند . برعکس ، متولدین مهر و اسفند ماه از دوستی و ایجاد رابطه با متولدین ماه آذر می ترسند .

  دی : متولدین این ماه تحت سلطه ی سیاره ی “زحل” هستند و عنصر آنها “خاک” است . آنها طبیعتی جدی و سردی دارند “عقیق سفید” و “سنگ ماه (حجر القمر)” و عدد “هشت” و روز “شنبه” رمز خوش اقبالی آنها است و گل “سنبل” معطر گل طالع آنهاست . دوستان ایده آل خود را از میان متولدین اردیبهشت و شهریور ماه پیدا می کنند . ولی با متولدین خرداد و مهر و آذرماه باید با احتیاط رو به رو شوند .

  بهمن : سیارات “زحل” و “اورانوس” بر متولدین بهمن ماه تسلط دارند . عنصر آنها “باد” است . متولدین این ماه همگی گرم مزاج هستند ، سنگ اقبال آنها “یاقوت کبود” و “عین الشمس” و “در کوهی” می باشد . عدد “چهار” و “شنبه” برای آنها خوش اقبالی می آورد . گل “نرگس” گل مخصوص آنهاست . متولدین خرداد و مهر ماه در ایجاد رابطه با آنها از همه موفق ترند . متولدین اسفند ماه از نظر روحی با متولدین بهمن ماه در یک ردیف قرار دارند . شانس دوستی این افراد با متولدین اردیبهشت و مرداد ماه تقریبا محال است .

  اسفند : متولدین اسفند ماه تحت سلطه ی “نپتون” و “مشتری” هستند . عنصر آنها “آب” است . متولدین این ماه طبیعتی سرد دارند . “حجر القمر(سنگ ماه)” یا “یاقوت زرد” یا “زمرد سبز” از سنگ های مورد علاقه ی آنهاست . عدد “سه” و “هفت” و روز “پنج شنبه” از اعداد و روزهای اقبال آنها می باشد . از علاقه ی آنها به گل ها و رنگ های متنوع معلوم می شود بسیار رویایی و احساساتی هستند . متولدین تیر و آبان به راحتی با این افراد کنار می آیند بر عکسِ متولدین خرداد و آذر ماه .

  منبع : www.irancloob.com (اختصاصي ايران كلوب)

  برچسب‌ها, ,

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “طالع بيني دوستي”

  دیدگاه ها بسته شده اند.