طالع بيني دوستي

طالع بيني دوستي

مجموعه: uncategorized
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طالع بيني دوستي
 •  

   

  دوستي,طالع بيني دوستي,طالع بینی دوستی ماهها با هم,طالع بینی دوستی ماه ها با هم,طالع بینی دوستی ماه ها

  طالع بینی دوستی ماه ها با هم

  طالع بيني دوستي

  فروردین : افراد متولد این ماه تحت سلطه ی سیاره ی “مریخ” سوزان هستند . عنصر آنها آتش است . طبیعتی گرم و خشک دارند . سنگ های قیمتی خوش یمن برای آنها یاقوت و الماس است . عدد ” نه” برای آنها خوش اقبالی می آورد .”سه شنبه” دوست داشتنی ترين روز هفته برای آنهاست . سمبل ستاره ی آنها “گل سرخ” است . کسانی که در ماه بهمن ، مرداد ، آذر و یا خرداد به دنیا آمده اند به خوبی با متولدین این ماه کنار می آیند . متولدین زود رنج مهر ماه و متولدین نو طلب تیر ماه و متولدین آرام دی ماه بعد از مدت کوتاهی دوستی با متولدین فروردین ماه از آنها خسته می شوند .

  اردیبهشت : سیاره ی حاکم بر سرنوشت متولدین این ماه “زهره” و عنصر آنها “خاک” است . متولدین این ماه شخصیت جدی و سردی دارند و بیشتر واقع بین هستند .”زمرد” اسرار آمیز ، عدد “شش” و روز “جمعه ” برای آنها خوش یمن است . علائم این گروه گل “بنفشه”ی خوشبوست . فرد متولد شهریور ماه خیلی خوب با متولدین این ماه کنار می آید . متولدین دی ، تیر و آذر ماه به متولدین این ماه آماده ی صلح و سازش هستند . در عوض دوستی با متولدین بهمن و یا آبان ماه نامناسب و خطر ناک است .

  خرداد : سیاره ی حاکم بر متولدین این ماه “عطارد” و عنصر آنها “باد” می باشد . سنگ های خوش یمن برای آنها “زمرد کبود رنگ” یا “زبرجد” ، ” تپاز” است . عدد خوش اقبالی آنها “پنج” و”چهار شنبه” بهترین روز هفته برای آنها و گل “زنبق وحشی” سمبل آنهاست . بهترین دوستان آنها از متولدین مهر و بهمن ماه هستند و شاید هم چند تایی دوست از متولدین صبور اسفند ماه داشته باشند . اما با متولدین فروردین و شهریور سازش ندارد و اغلب با آنها در بگو مگو و جدل هستند .

  تیر : این افراد تحت سلطه ی “ماه” هستند . عنصر آنها “آب” است . متولدین این ماه آدم های سردی هستند ، زیرا “ماه” سیاره ای سرد است . سنگ طالع آنها “مروارید” و “زمرد” سبز درخشان است . عدد “دو” و “هفت” عدد اقبال و روز “جمعه” روز مخصوص متولدین تیرماه است . علامت گل ستاره ی آنها “شقایق” است . متولد بهمن و اسفند می تواند با متولد تیر ماه جور شود ، در حالیکه دوستی با متولدین مهر و دی ماه برای آنها دوام زیادی ندارد .

  مرداد : ستاره ی “خورشید” بر متولدین این ماه حکومت می کند . عنصر آنها “آتش” است . سمبل سنگ آنها “یاقوت” و “الماس” است . افراد متولد این ماه دوست دارند بر همه رهبری کنند به همین خاطر عدد آنها “یک” است و “یکشنبه” روز خوشبختی آنهاست و گل “صد تومانی” گل ستاره ی بیشتر آنهاست . متولدین این ماه با متولدین مهر ، فروردین و همچنین تیر ماه بهتر از همه کنار می آیند و دوستی با متولدین اردیبهشت و شهریور با آنها در صورتی ممکن است که مواظب اخلاق و رفتارشان باشند .

  شهریور : متولدین این برج تحت سلطه ی سیاره ی “عطارد” هستند . عنصر آنها “خاک” است و آدم های سرد مزاج و خشکی هستند . سمبل جواهر آنها “زبرجد” و “یشم” است . عدد خوش اقبالی آنها “پنج” و “چهار شنبه” برای آنها روزی است که بر مشکلات فائق می آیند . گل “سنبل” معطر به اندازه ی بید مجنون برای آنها جالب است . متولدین این ماه از نظر متولدین مرداد ، آبان و دی ماه افرادی شایسته ی احترامند . متولدین شهریور ماه بر خلاف متولدین مهر ، خرداد ، فروردین و اسفند ماه ؛ منظم ، عاقل ، واقع بین و صبورند .

  مهر : افراد متولد این ماه تحت سلطه ی سیاره ی “زهره” به دنیا می آیند و عنصر آنها “باد” و دارای مزاجی گرمند . زیور آلات آنها بهتر است با “الماس” یا مروارید ــ در کوهی سیلیسی ــ مزین شده باشد . “شش” عدد آنها و “جمعه” روز خوش اقبالی و گل “یاس” گل مخصوص آنهاست . متولدین خرداد ، بهمن و مرداد ماه می توانند حالات روحی این افراد را درک نمایند در حالیکه متولدین شهریور ، اردیبهشت و دی ماه همه چیز را به هم می ریزند .

  آبان : “پلوتون” تاریک و “مریخ” جنگجو افراد متولد این ماه را تحت سلطه ی خود دارند . عنصر آنها “آب” است . متولدین این ماه آدم های سردی هستند . سنگ خوش اقبالی آنها “مرمر سبز” و “زبرجد” می باشد . عدد آنها “نه” و “سه شنبه” بهترین روز هفته برای آنهاست . گل “میخک سرخ” و “داوودی” به عنوان دوست داشتنی ترین گل آنهاست . متولدین حساس اسفند و متولدین فهمیده ی تیر ماه در درجه ی اول احساس خوبی به متولدین آبان ماه دارند . متولدین آذر ماه نیز می توانند برای آنها دوستان خوبی باشند . ممکن است دوستی با افراد متولد بهمن و خرداد ماه برای این افراد ناراحتی به وجود آورد .

  آذر : “مشتری” سیاره ی حاکم بر متولدین این ماه است و عنصر آنها “آتش” است . متولدین این ماه دارای شخصیتی گرم هستند . “یاقوت سرخ” و عدد “سه” و روز “پنجشنبه” برای آنها خوش اقبالی می آورد و گل “ابریشم” گل مورد علاقه ی آنهاست . متولدین فروردین و مرداد ماه افکار و رفتار آنها را به خوبی درک می کنند . برعکس ، متولدین مهر و اسفند ماه از دوستی و ایجاد رابطه با متولدین ماه آذر می ترسند .

  دی : متولدین این ماه تحت سلطه ی سیاره ی “زحل” هستند و عنصر آنها “خاک” است . آنها طبیعتی جدی و سردی دارند “عقیق سفید” و “سنگ ماه (حجر القمر)” و عدد “هشت” و روز “شنبه” رمز خوش اقبالی آنها است و گل “سنبل” معطر گل طالع آنهاست . دوستان ایده آل خود را از میان متولدین اردیبهشت و شهریور ماه پیدا می کنند . ولی با متولدین خرداد و مهر و آذرماه باید با احتیاط رو به رو شوند .

  بهمن : سیارات “زحل” و “اورانوس” بر متولدین بهمن ماه تسلط دارند . عنصر آنها “باد” است . متولدین این ماه همگی گرم مزاج هستند ، سنگ اقبال آنها “یاقوت کبود” و “عین الشمس” و “در کوهی” می باشد . عدد “چهار” و “شنبه” برای آنها خوش اقبالی می آورد . گل “نرگس” گل مخصوص آنهاست . متولدین خرداد و مهر ماه در ایجاد رابطه با آنها از همه موفق ترند . متولدین اسفند ماه از نظر روحی با متولدین بهمن ماه در یک ردیف قرار دارند . شانس دوستی این افراد با متولدین اردیبهشت و مرداد ماه تقریبا محال است .

  اسفند : متولدین اسفند ماه تحت سلطه ی “نپتون” و “مشتری” هستند . عنصر آنها “آب” است . متولدین این ماه طبیعتی سرد دارند . “حجر القمر(سنگ ماه)” یا “یاقوت زرد” یا “زمرد سبز” از سنگ های مورد علاقه ی آنهاست . عدد “سه” و “هفت” و روز “پنج شنبه” از اعداد و روزهای اقبال آنها می باشد . از علاقه ی آنها به گل ها و رنگ های متنوع معلوم می شود بسیار رویایی و احساساتی هستند . متولدین تیر و آبان به راحتی با این افراد کنار می آیند بر عکسِ متولدین خرداد و آذر ماه .

  منبع : www.irancloob.com (اختصاصي ايران كلوب)

  برچسب‌ها, ,

   

  کلمات کلیدی : (اختصاصي (حجر ، ؛ آب آبان آتش آدم آذر آذرماه آرام آل آلات آماده آمده آمیز آنها آنهاست آورد آید آیند ابریشم احترامند احتیاط احساس احساساتی اخلاق اردیبهشت از است اسرار اسفند اعداد اغلب افراد افرادی افکار اقبال اقبالی الشمس القمر(سنگ القمر) الماس اما اند اندازه اورانوس اول ايران ای ایجاد ایده این با باد باشد باشند باید بر برای برج برعکس بسیار بعد بنفشهی به بهتر بهترین بهمن بيني بگو بید بیشتر بین بینی تاریک تایی تحت ترسند ترند ترين ترین تسلط تقریبا تواند توانند تومانی تپاز تیر تیرماه جالب جدل جدی جمعه جنگجو جواهر جور حالات حالیکه حاکم حجر حساس حکومت خاطر خاک خرداد خسته خشک خشکی خطر خلاف خوب خوبی خود خورشید خوش خوشبختی خوشبوست خیلی دارای دارند داشتنی داشته داوودی در درجه درخشان درک دنیا دو دوام دوست دوستان دوستي دوستی دی را رابطه راحتی ردیف رفتار رفتارشان رمز رنج رنگ رهبری رو روحی روز روزهای روزی رویایی ریزند زبرجد زحل زرد زمرد زنبق زهره زود زیادی زیرا زیور سازش سبز ستاره سرخ سرد سردی سرنوشت سفید سلطه سمبل سنبل سنگ سه سوزان سیارات سیاره سیلیسی شانس شاید شایسته شخصیت شخصیتی شده شش شقایق شنبه شهریور شود شوند صبور صبورند صد صلح صورتی طالع طبیعتی طلب عاقل عدد عطارد عقیق علائم علاقه علامت عنصر عنوان عوض عکسِ عین ــ فائق فرد فروردین فهمیده قرار قیمتی كلوب) ماه ماه) متنوع متولد متولدین مجنون محال مخصوص مدت مرداد مرمر مروارید مریخ مزاج مزاجی مزین مشتری مشکلات معطر معلوم ممکن منبع منظم مهر مواظب مورد موفق مگو می میان میخک ناراحتی نامناسب ناک ندارد نرگس نظر نمایند نه نو نپتون نیز ها های هستند هشت هفت هفته هم هم همه همچنین همگی همین و واقع وجود وحشی ولی وچهار پلوتون پنج پنجشنبه پیدا چند چهار چیز کبود کسانی کنار کند کنند که کوتاهی کوهی گرم گرمند گروه گل ی یا یاس یاقوت یشم یمن یک یکشنبه

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “طالع بيني دوستي”

  دیدگاه ها بسته شده اند.