در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا ...

ایران کلوب

داشبورد جدید “پژو ۴۰۵″ و “پارس” سال+عکس

اخبار اقتصادی

به نقل از پورتال جامع ایران کلوب منتشر شده در دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

پس از آنکه نصب دو ایربگ در خودروهای تولید داخل اجباری شد شرکت ایران خودرو برای محصولات مختلف خود تغییراتی در نظر گرفت تا بتواند با طراحی داشبورد جدید نصب دو ایربگ را اجرایی کند.

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران، در حال حاضر طراحی داشبورد جدید خودرو در پژو پارس سال و ۴۰۵ انجام گرفته و به تعداد محدودی نیز بر روی خودروهای پژو پارس سال نصب شده است. این داشبوردها امکان نصب دو ایربگ راننده و شاگرد را دارا بوده و بنابر خواست مشتری در دورنگ خاکستری و بژ روشن ارائه می شود.

تاکنون پژو ۴۰۵ که طراحی دهه ۸۰ میلادی کمپانی بزرگ خودرو سازی فرانسه است در ایران تغییرات زیادی همچون، موتور، بدنه، داخل و … داشته تا همچنان بتواند سهم مهی از بازار ایران را در اختیار داشته باشد. خودرویی که اگرچه در دهه ۸۰ میلادی توانست بسیاری از استانداردهای آن روزهای اروپا را کسب کرده و به خودرویی محبوب تبدیل شود اما امروز در ایران منتقدان زیادی دارد.

بسیاری از کارشناسان (و حتی جوانان عاشق خودرو) در سال های اخیر به نحوه تغییرات ظاهری در خودروهای داخلی انتقاد داشته و بارها تاکید کرده اند که این تغییرات چندین و چند باره به خصوص در محصولات ایران خودرو نه تنها کیفیت ها را افزایش نداده بلکه خودرو تولید دهه ۸۰ اروپا را نیز از استاندارهای اولیه خود دور کرده است!

انتهای پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس داشبورد جدید پژو 405 و پارس سال+عکس
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط

پاسخ دهید


− یک = 2

« اللّهم عجل لولیک الفرج »
امروز : جمعه ۲۸ آذر
تعداد مطالب امروز : 219

خانواده

مروری بر مطالب گذشته