معرفی گوشی میت ۹ هواوی!

معرفی گوشی میت ۹ هواوی!

مجموعه: كامپيوتر و اينترنت
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • معرفی گوشی میت ۹ هواوی!
 •  


  تا معرفی گوشی «میت ۹»‌(Mate 9) زمان زیاد باقی نمانده و شرکت هواوی هم تبلیغات آن را شروع کرده است. به تازگی این شرکت ویدیویی منتشر کرده که روی باتری این تلفن همراه هوشمند تمرکز دارد.

  هواوی

  تا معرفی گوشی «میت ۹»‌ (Mate 9) زمان زیاد باقی نمانده و شرکت هواوی هم تبلیغات آن را شروع کرده است. به تازگی این شرکت ویدیویی منتشر کرده که روی باتری این تلفن همراه هوشمند تمرکز دارد.
   

  در طول چند سال گذشته شرکت‌های سازنده‌ی تلفن‌های همراه هوشمند روی باتری زیاد مانور داده‌اند و سعی کرده‌اند محصولاتی راهی بازار کنند که از نظر باتری قوی‌ باشند. حتی فناروی‌هایی مانند شارژ سریع هم درست شده تا در کمترین زمان ممکن، حجم زیادی از باتری شارژ شود.
   
  روش‌های مختلفی به وجود آمده تا مصرف باتری کمتر شود. مثلا برنامه‌هایی که در پس زمینه قرار دارند متوقف می‌شوند؛ اما از طرف دیگر باتری یک گوشی می‌تواند دردسرهای مختلفی برای کاربران درست کند. فراموش نکنید که باتری گلکسی نوت ۷ باعث شد که سامسونگ تولید این تلفن همراه هوشمند را متوقف کند.

  حالا هواوی تصمیم دارد که نظر کاربران را به باتری میت ۹ جلب کند. حرکتی که کاملا با در نظر گرفتن شرایط بد سامسونگ و حرف و حدیث‌های مختلفی که درباره‌ی باتری تلفن‌های همراه هوشمند وجود دارد، صورت گرفته است.

  در این ویدیو مردم از مشکلاتی که در زمان شارژ کردن گوشی با آن مواجه هستند، صحبت می‌کنند. از مدت زمان بالا برای شارژ کامل گوشی و زود خالی شدن ظرفیت باتری صحبت می‌شود. حتی بسیاری از کاربران از اینکه مجبور هستند از پاور بانک استفاده کنند، ناراضی هستند. کاربران به محصولی نیاز دارند که از ظرفیت باتری بالایی برخوردار باشد، مصرف باتری کمتری داشته باشد و در مدت زمان کوتاهی شارژ شود.

  مجله دیجی کالا

   

  کلمات کلیدی : ( )   «میت »‌ »‌( آمده آن از است استفاده اما این اینکه با باتری بازار باشد باشد، باشند باعث باقی بالا بالایی بانک بد برای برخوردار برنامه‌هایی بسیاری به تا تازگی تبلیغات تصمیم تلفن تلفن‌های تمرکز تولید جلب حالا حتی حجم حدیث‌های حرف حرکتی خالی داده‌اند دارد دارد، دارند داشته در درباره‌ی دردسرهای درست دیجی دیگر را راهی روش‌های روی زمان زمینه زود زیاد زیادی سازنده‌ی سال سامسونگ سریع سعی شارژ شد شدن شده شرایط شروع شرکت شرکت‌های شود صحبت صورت طرف طول ظرفیت فراموش فناروی‌هایی قرار قوی‌ مانند مانور متوقف مثلا مجبور مجله محصولاتی محصولی مختلفی مدت مردم مشکلاتی مصرف معرفی ممکن، منتشر مواجه میت می‌تواند می‌شود می‌شوند؛ می‌کنند ناراضی نظر نمانده نوت نکنید نیاز هستند هستند، هم همراه هواوی هوشمند و وجود ویدیو ویدیویی پاور پس چند کاربران کالا کامل کاملا کردن کرده کرده‌اند کمتر کمتری کمترین کند کنند کنند، که کوتاهی گذشته گرفتن گرفته گلکسی گوشی یک

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “معرفی گوشی میت ۹ هواوی!”

  دیدگاه ها بسته شده اند.