فعالیت جدید و مشترک رامبد جوان و نگار جواهریان

فعالیت جدید و مشترک رامبد جوان و نگار جواهریان

مجموعه: فرهنگ و هنر
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • فعالیت جدید و مشترک رامبد جوان و نگار جواهریان
 •  

  رامبد جوان و نگار جواهریان داوران مسابقه ی نقد تماشاگران نمایش کلاغ شدند.

  رامبد جوان و نگار جواهریان داور مسابقه نقد نمایش کلاغ

  رامبد جوان و نگار جواهریان داوران مسابقه نقد تماشاگران نمایش «کلاغ» شدند.

  این مسابقه به واسطه اجرای نمایش «کلاغ» به کارگردانی سمانه زندی نژاد برگزار می شود و یادداشت ها و نقد و نظر مخاطبان توسط رامبد جوان و نگار جواهریان مورد ارزیابی قرار می گیرند.

  هدف از برگزاری این مسابقه بهره گیری از ظرفیت رو به گسترش مخاطبان تئاتر، در راستای ایجاد بستری برای تعامل و گفتگو میان مخاطبان با نمایش و گروه اجرایی از یک سو، و تبادل دیدگاه های مخاطبان نسبت به نمایش با یکدیگر از سوی دیگر است.

  نمایش «کلاغ» نوشته دیوید هروئر و کارگردانی سمانه زندی نژاد و به تهیه کنندگی بابک قهرمانی هر روز ساعت ۱۸ در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود.

   

  گردآوری:گروه فرهنگ و هنر
  seemorgh.com/culture
  منبع:mehrnews.com

   

   

  کلمات کلیدی : آخرین اجرا اجرای اجرایی اخبار ارزیابی از است نمایش ایجاد این با بابک برای برگزار برگزاری بستری به بهره بیوگرافی, تئاتر تئاتر، تالار تبادل تعامل تماشاگران تهیه توسط جوان جوان, جوانرامبد جواهریان داور داوران در دیدگاه دیوید دیگر راستای رامبد رو روز زندی ساعت سمانه سو، سوی شدند شدند این شهر شود شود گردآوریگروه ظرفیت عکس فرهنگ قرار قهرمانی مجموعه مخاطبان مسابقه مورد می میان نسبت نظر نقد نمایش نوشته نژاد نگار ها های هر هروئر هنرمنبع و واسطه چهارسوی کارگردانی کلاغ کلاغ کنندگی گروه گسترش گفتگو گیرند هدف گیری ی یادداشت یک یکدیگر

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “فعالیت جدید و مشترک رامبد جوان و نگار جواهریان”

  دیدگاه ها بسته شده اند.