طراحی اپلیکیشن موبایل برای آموزش مدام پزشکی!

طراحی اپلیکیشن موبایل برای آموزش مدام پزشکی!

مجموعه: كامپيوتر و اينترنت
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • طراحی اپلیکیشن موبایل برای آموزش مدام پزشکی!
 •  


  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از طراحی اپلیکیشن موبایل برای آموزش مدام جامعه پزشکی خبر داد.

  اپلیکیشن آموزش مداوم پزشکی

  دکتر محمد جعفر رضایی در نشست معاونان آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی با اشاره به تجربه موفق دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ما برای آموزش بهتر جامعه پزشکی، یک اپلیکیشن طراحی کردیم و جامعه هدف می توانند با ورود به سایت آموزش مداوم دانشگاه آن را بر روی دستگاه های خود نصب کنند.

  وی افزود: این اپلیکیشن امکانات متعددی را برای کاربر فراهم می کند و افراد می توانند با مطالعه دروس و مطالب، حتی آزمون های خود را به صورت الکترونیک و در این سامانه به انجام برسانند.

  رضایی همچنین با اشاره به نوآوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دیگر دانشگاه منطقه ۳ آمایشی گفت: در این دانشگاه نیز بسته آموزش مجازی به صورت ویژه طراحی شده است.

  وی گفت: بسته آموزش مجازی به این شیوه است که پیش از شروع کلاس ها که از مهر امسال آغاز شد تمامی اساتید در همه رشته ها دروس و محتوای کلاس را در سامانه مجازی دانشگاه بارگزاری می کنند و دانشجویان می توانند ضمن اینکه با دروس آشنایی پیدا کنند و آماده کلاس شوند.

  مهر

   

  کلمات کلیدی : آزمون آشنایی آغاز آماده آمایشی آموزش آموزشی آن از اساتید است اشاره افراد افزود الکترونیک امسال امکانات انجام اپلیکیشن این اینکه با بارگزاری بر برای برسانند بسته به بهتر تجربه تمامی توانند جامعه جعفر حتی خبر خود داد دانشجویان دانشگاه در دروس دستگاه دکتر دیگر را رشته رضایی روی سامانه سایت شد شده شروع شوند شیوه صورت ضمن طراحی علوم فراهم ما متعددی مجازی محتوای محمد مدام مداوم مطالب، مطالعه معاون معاونان منطقه مهر موبایل موفق می نشست نصب نوآوری نیز ها های هدف همه همچنین و ورود وی ویژه پزشکی پزشکی، پیدا پیش کاربر کردستان کردیم کرمانشاه کلاس کند کنند که گفت یک

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “طراحی اپلیکیشن موبایل برای آموزش مدام پزشکی!”

  دیدگاه ها بسته شده اند.