ربات نجات‌غریق ساخته شد!

ربات نجات‌غریق ساخته شد!

مجموعه: علمی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ربات نجات‌غریق ساخته شد!
 •  

  


  ربات نجات‌غریق ساخته شد!

  مجموعه: نوآوری و کشفیات علمی

  ربات نجات‌غریق ساخته شد!

  این ربات نجات غریق میتواند پنج نفر را به طور همزمان از غرق شدن نجات دهد

   

  ربات نجات‌غریق
  محققان رباتی ساخته‌اند که وقتی داخل آب می‌افتد بیش از هر چیز مثل یک هویج بسیار بزرگ به نظر می‌رسد که روی آب پرسه می‌زند؛ اما این ربات که EMILY نام گرفته ماشینی است که به عنوان نجات غریق عمل می‌کند و توسط شرکت Hydronalix طراحی و تولید شده است.

   

  ربات نجات غریق EMILY قادر است افراد غرق شده را در مسیر 2400 پایی همراه خود بکشد و میتواند پنج نفر را به طور همزمان از غرق شدن نجات دهد. باتری‌های این ماشین تنها 20 دقیقه دوام دارند، اما به راحتی تعویض می‌شوند و امکان سفرهای بیشتر به درون آب را فراهم می‌سازند.

   

  این ربات نجات غریق تنها چهار پا طول دارد، با این حال مثل جت اسکی حرکت می‌کند و سرعت آن به بیش از 22 مایل در ساعت می‌رسد. این ربات مجهز به پرچم‌های پنج پایی است که به اپراتورها امکان می‌دهد آن را از بالای سطح آب مشاهده و رصد کنند. ربات EMILY می‌تواند در شرایطی که یک قایق واژگون شده و 30-40 سرنشین آن در معرض خطر غرق شدن قرار گرفته‌اند، وارد عمل شده و برای نجات جان افراد اقدام کند.

  منبع : isna.ir

  

  چند دقیقه با دانستنی ها


  • عضو تازه خانواده


  • «مایکروسافت» هر یک ثانیه …


  • آیا 2012 پایان کار دنیا خواهد بود؟


  • افرادخوشبین ،شاد ترند


  • اولین خودروی برقی 2 سرنشین


  • تصویر یک خودپرداز خورشیدی/ ترکیب بامبو، شیشه و آلومینیوم بازیافت شده

   

  کلمات کلیدی : «مایکروسافت» آیا افرادخوشبین اولین تصویر عضو ربات  ,ویژگی ،شاد آب آلومینیوم آن از است است اسکی افراد اقدام اما امکان اپراتورها این با باتری‌های بازیافت بالای بامبو، برای برقی بزرگ بسیار به بود؟ بکشد بیش بیشتر تازه ترند ترکیب تعویض تنها توسط تولید ثانیه جان جت حال حرکت خانواده خطر خواهد خود خودروی خودپرداز خورشیدی داخل دارد، دارند، دانستنی در درون دقیقه دنیا دهد دهد دوام را راحتی ربات ربات,ربات رباتی رصد روی ساخته ساخته‌اند ساعت سرعت سرنشین سرنشین سطح سفرهای شد مجموعه شدن شده شده شرایطی شرکت شیشه طراحی طور طول علمی عمل عنوان غرق غریق فراهم قادر قایق قرار ماشین ماشینی مایل مثل مجهز محققان مسیر مشاهده معرض منبع میتواند می‌افتد می‌تواند می‌دهد می‌رسد می‌زند؛ می‌سازند می‌شوند می‌کند نام نجات نجات‌غریق نظر نفر نوآوری ها های هر همراه همزمان هویج و وارد واژگون وقتی پا پایان پایی پرسه پرچم‌های پنج چند چهار چیز کار کشفیات کند کنند که گرفته گرفته‌اند، یک

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “ربات نجات‌غریق ساخته شد!”

  دیدگاه ها بسته شده اند.