تعبير خواب ازدواج

تعبير خواب ازدواج

مجموعه: تعبیر خواب
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • تعبير خواب ازدواج
 •  

   

  براي مشاهده « تعبير خواب ازدواج » به ادامه مطلب مراجعه فرمائيد …

   

  تعبير خواب ازدواج

   

  لوک اويتنهاو مي گويد :

  ازدواج ، عروسي : رسيدن به هدف
  ازدواج کردن : سود ، خوشبختي ، در برخي موارد مي تواند به معناي اختلافات نيز باشد .
  ديدن شوهر : اميدهاي واهي
  ديدن زن : درآمد خوب و پشت سرگذاشتن يک موقعيت مشکل به خير و خوشي

   

  محمد بن سيرين مي گويد :

  اگر ببيند زن خواست ، دليل كه شرف و بزرگي اش زايل شود ، اگر زن مرده را به زني كرد و با وي جمع گرديد ، دليل كه از ملك و مال آن زن او را چيزي حاصل شود . اگر ببيند با آن زن جمع نشد ، دليل كه چيزي اندك از مال وي را حاصل شود . اگر زني ببيند او را مرده به زني گرفت و در سراي زن با وي جمع شد ، دليل كه مال زن نقصان شود ، يا حال وي متغير شود . اگر ببيند زن خواست ، لكن زن را نديد و نامش ندانست ، دليل كه اجلش نزديك شده باشد . اگر زن را ببيند و سراي مجهول بود و آن سرا از آنِ شخص مرده بود و آن مرد با وي جمع شد ، دليل كه آن زن بميرد . اگر آن زن معروف بود ، دليل بر نقصان مال زن كند .

   

  ابراهيم كرماني مي گويد :

  اگر زن شوهردار در خواب ببيند ديگر شوهري دارد و عروسي را نديد . دليل بود بر شرف و عزت و زيادتي مال . اگر ببيند عروسي خواست كردن و عروسي را نديد و نشناخت ، بيم مرگ است او را و بعضي گويند : شخصي بر دست او هلاك شود و اگر ببيند بيمار است و زني مجهول خواست و يا كسي ديد زن او شوهر كرد و آن شوهر را به خانه برد ، دليل كه مالي بسيار از اين مَمَر به شوهر او رسد . اگر ببيند زني نابكار به زني خواست و با وي جمع نشد ، آن چه گفتم كمتر بود .

   

  جابر مغربي مي گويد :

  اگر ببيند دختري دوشيزه را به زني كرد و دوشيزگي او را بستد ، دليل كه اندر آن سال او را زني يا كنيزكي حاصل شود و از پادشاه خير و نيكي ببيند . اگر ببيند به حرام دوشيزگيِ دختري بستد ، دليل كه مالي حرام بدست آورد .

   

  حضرت امام جعفر صادق (ع)‌ مي فرمايند :

  زن گرفتن در خواب بر چهار وجه است

  اول : بزرگي و مقام

  دوم : زيادتي مال

  سوم : سرحالي وآسايش

  چهارم : خرمي و شادي

   

  آنلي بيتون مى ‏گويد :

  1ـ اگر دختري خواب ببيند با پيرمردي ازدواج مي كند ، علامت آن است كه با مشكلات فراواني روبرو خواهد شد . اما اگر خواب ببيند در هنگام جشن ازدواج مردي با لباس سياه از مقابلش مي گذرد و نگاه ملامت آميزي به او مي كند نشانه آن است كه سردي و بي تقاوتي يكي از دوستان او را نااميد مي سازد .

  2ـ ديدن مراسم ازدواج ديگران در خواب با ميهماناني شادمان كه لباس هايي زيبا بر تن كرده اند ، علامت آن است كه از زندگي لذت هايي عالي خواهيد برد . اما اگر ميهمانان لباس هايي سياه بر تن كرده باشند ، علامت آن است كه در آينده به سوگ كسي خواهيد نشست .

  3ـ اگر خواب ببينيد با كسي پيمان ازدواج مي بنديد ، نشانه آن است كه خبرهايي ناگوار خواهيد شنيد .

  4ـ اگر خواب ببينيد در جشن ازدواج كسي شركت كرده ايد ، نشانه آن است كه امور شغلي به طرز باور نكردني اميد بخش خواهد شد و از فكر كردن به افراد مورد علاقه خود لذت زيادي خواهيد برد .

  5ـ اگر خواب ببينيد در جشن ازدواج واقعه اي ناگوار رخ مي دهد ، علت آن است كه به بيماري مبتلا خواهيد شد يا از مرگ يكي از اعضاي خانواده خود رنج خواهيد كشيد .

  6ـ اگر دختري خواب ببيند عروس شده است اما هيچ احساس خوشحالي نمي كند ، علامت آن است كه در زندگي به نوميدي دچار خواهد شد و در امور عاطفي شكست خواهد خورد .

   

  ليلا برايت مى‏ گويد :

  اگر به شما پيشنهاد ازدواج شد ، نشانه‏ ى خوشبختى در زندگى مى ‏باشد ، شوهر كردن در خواب ، نشانه ‏ى رفاه مالى است و طلاق گرفتن ، علامت آن است كه مورد تهمت ديگران قرار خواهيد گرفت .

   

  در کتاب سرزمين روياها آمده است :

  خواب ازدواج : ايام خوش در پيش است .

  در يك ازدواج شركت مي كنيد : منفعت هاي بزرگ مالي

  ازدواج يكي از اعضاء فاميل : خصومت در خانواده

  يك شوهر يا زن در يك ازدواج شركت كند : سود

  ازدواج خواهرتان : خطر بزرگ

  ازدواج يك برادر : پول

  ازدواج يك دختر باكره : احترام

  ازدواج پسرتان : پول به دستتان مي رسد .

  ازدواج دخترتان : ثروت

  در ازدواج يك بيوه شركت مي كنيد : پول زيادي بدست مي آوريد .

   

  برچسب‌ها, , , , ,

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  5 دیدگاه برای “تعبير خواب ازدواج”

  1. \n2126
   حمید

   ممنون از لطفتون

  2. \n2127
   ح.ا

   خواب ازدواج با مرد یهودی چه معنایی دارد

  3. \n2128
   مينا

   اگر أفراد ديگه خواب ازدواج تورا ببينند چه تعبيري دَارد

  4. \n2129
   سارا

   خواب دیدم قراره با شوهرم ازدواج کنم ، ولی یه دعوایی می شه ، پدر شوهر و مادر شوهرم با من دعوا می کنن ، بعد مادر شوهرم من رو تا دمه در همراهی می کنه ، شوهرم هم با یه دختر دیگه ازدواج می کنه ، نن دختره رو دمه در می بینم ولی نمیشناسمش ، بعد من همین جور تو خیابونها سرگردونم ، مامانم هم نمی دونه من ازدواج نکردم ، پیشه اونها هم نمی خوام برم ، تو خیابون و یه پاساژ بزرگ داداش و پسر دایی ام رو می بینم ازشون فرار می کنم تا منو نبینن ، بعد تو همون پاساژ بزرگ شوهرم رو می بینم که یه خورده موهاش سفید شده ولی می خنده ، بدونه اینکه منو ببینه رد می شه می ره، منم دنباله جایی می گردم تو اون پاساژ ، ولی جایی که من می گردم عوض شده ، بعد مانتو و رروسریمو تو یکی از طبقه ها جا گذاشتم ، بر می گردم پیدا می کنم ، بعد برا شوهرم اینجوری اس ام اس می زنم شب اول عروسیمون …. و منظورم این بود که تنهام گذاشتی ولی ننوشتم . تعبیر این خواب چی می تونه باشه

   • \n2130
    لولو

    فیلم نامه ست واسه خودش این خوابه