این تکنیک آرایشی به سرعت جوش های صورت تان را می پوشاند!!!

این تکنیک آرایشی به سرعت جوش های صورت تان را می پوشاند!!!

مجموعه: آرايش و زيبایی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • این تکنیک آرایشی به سرعت جوش های صورت تان را می پوشاند!!!
 •  

  درست وقتی که قصد رفتن به مهمانی مهمی را دارید و از مدت‌ها قبل خودتان را برای رفتن به آن آماده‌ کرده‌اید، مهمان‌های ناخوانده و جوش‌ها روی پوست‌تان ظاهر می‌شوند. مطلب زیر را بخوانید تا بدانید، در موقع ضروری که جوش‌ها بیرون زدند، چگونه آنها را محو کنید.

  سه سوته جوش های صورت تان را بپوشانید

  درست وقتی که قصد رفتن به مهمانی مهمی را دارید و از مدت‌ها قبل خودتان را برای رفتن به آن آماده‌ کرده‌اید، مهمان‌های ناخوانده و جوش‌ها روی پوست‌تان ظاهر می‌شوند. مسلما نمی‌توان این جوش‌ها را در مدت زمان کوتاهی درمان کرد و تنها راهی که هر خانمی به نظرش می‌آید این است که با استفاده از لوازم آرایشی جوش‌های خود را محو کند و تا می‌تواند کرم پودر روی کرم‌ پودر بمالد تا از شر آنها راحت شود. مطلب زیر را بخوانید تا بدانید، در موقع ضروری که جوش‌ها بیرون زدند، چگونه آنها را محو کنید.

   

  مرحله اول پوشاندن جوش با آرایش

  دقیقا تعیین کنید که چه قسمتی از آکنه و جوش را می‌خواهید بپوشانید.

   

  مرحله دوم پوشاندن جوش با آرایش

  یک مرطوب‌کننده مناسب پوست‌تان را انتخاب کنید. حواستان باشد که مرطوب‌کننده حتما بدون چربی باشد چرا که در غیر این صورت جوش‌های شما را تشدید کرده و باعث می‌شود در کنار آن جوش آزاردهنده یکی دیگر هم ظاهر شود.

   

  مرحله سوم پوشاندن جوش با آرایش

  با استفاده از یک مرطوب‌کننده بدون چربی روی آن منطقه را بپوشانید تا اگر اطراف جوش پوسته پوسته‌ای به وجود آمده است کاملا هموار شود. همچنین این مرطوب‌کننده کاری می‌کند که کانسیلر و پودرهایی که برای پوشاندن استفاده می‌کنید بهتر روی پوست بخوابند.

   

  مرحله چهارم پوشاندن جوش با آرایش

  حالا نوبت کانسیلر است؛ بعضی برندها کانسیلرهای مخصوص پوشاندن جوش دارندکه مسلما بهتر می‌توانند پوشش مناسبی ایجاد کنند؛ اما اگر چنین کانسیلری نداشتید یا به راحتی پیدا نکردید باید بدانید که کانسیلر مناسب برای این کار باید کمی پایه زرد داشته ‌باشد. حواستان باشد کانسیلرهای زیر چشم که حالت کرمی‌ شکل دارند و از رنگ پوست کمی روشن‌تر هستند اصلا مناسب این کار نیستند چرا که قرمزی‌های پوست را فقط روشن‌تر کرده و کاری می‌کنند که بیشتر  جلوه کنند. برای پوشاندن جوش‌ها، جای زخم‌ها و تتو باید سراغ کانسیلرهایی بروید که تناژ زردرنگ دارند و تقریبا همرنگ پوست صورت هستند.

   

  مرحله پنجم پوشاندن جوش با آرایش

  توصیه می‌کنیم با انگشت حلقه کانسیلر را روی موضع مورد نظر بمالید چرا‌ که با این انگشت بهتر می‌توان کارهای ظریف را انجام داد.

   

  مرحله ششم پوشاندن جوش با آرایش

  حالا باید کرم‌ پودر همیشگی‌تان را روی تمام صورت بمالید تا پوست، رنگی یکنواخت پیدا کند. حواستان باشد هنگامی که روی جوش را با کرم‌ پودر می‌پوشانید از حرکات ضربه‌ای استفاده کنید و به هیچ وجه کرم را روی آن نمالید چرا که کانسیلر زیرین هم پخش شده و دوباره قرمزی جوش هویدا می‌شود.

   

  مرحله هفتم پوشاندن جوش با آرایش

  حالا نوبت زدن پودر است تا هم رنگ صورت مات و یکنواخت و هم دوام کانسیلر روی جوش بیشتر شود. پودر مانع از این می‌شود که به این راحتی‌ها کانسیلر از بین برود.

   

  چه کانسیلری انتخاب کنیم؟

  شما باید کانسیلری انتخاب کنید که پایه رنگی گرم داشته‌باشد، حواستان باشد که کانسیلر نباید روشن‌تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد چون در این صورت سفیدی بیش از اندازه زیر چشم‌ها بیشتر جلب توجه خواهد کرد و چهره حالت طبیعی خود را از دست می‌دهد.
  بهترین حالت این است که کانسیلر دقیقا رنگ پوست باشد و وقتی روی پوست مالیده می‌شود اصلا رنگ آن مشخص نباشد، دنبال کانسیلری باشید که پوشانندگی بالایی داشته‌باشد، معمولا کانسیلرهای جامد(استیک) بیشتر می‌توانند این هدف را برآورده کنند و باید بدانید که کانسیلرهایی که باید با اسفنج مالیده شوند کمترین پوشانندگی را دارند.

   

   

  گردآوری : گروه سبک زندگی ایران کلوب
  seemorgh.com/lifestyle
  منبع : مجله سیب سبز

   

   

   

  کلمات کلیدی : آرایش با آرایش توصیه آرایش حالا آرایش دقیقا آرایش یک آرایشی آزاردهنده آماده آمده آن آنها آکنه از است است؛ استفاده اسفنج اصلا اطراف اما انتخاب انجام اندازه انگشت اول اگر ایجاد ایران این با باشد باشید باعث بالایی باید بخوابند مرحله بخوانید بدانید بدانید، بدون برآورده برای برندها برود چه بروید بعضی بمالد بمالید به بهتر بپوشانید بپوشانید مرحله بپوشانید درست بیرون بیش بیشتر بین تا تان تتو تشدید تعیین تقریبا تمام تناژ تنها توجه جامد(استیک) جای جلب جلوه جوش جوشها جوشها، جوشهای حالت حتما حرکات حلقه حواستان خانمی خواهد خود خودتان داد مرحله دارند دارند گردآوری دارندکه دارید داشته داشتهباشد، در درست درمان دست دقیقا دنبال دوام دوباره دوم دیگر را راحت راحتی راحتیها راهی رفتن رنگ رنگی روشنتر روی زخمها زدن زدند، زرد زردرنگ زمان زندگی زیر زیرین سبز سبک سراغ سفیدی سوته سوم سیب شده شر ششم شما شود شود مرحله شوند شکل صورت ضربهای ضروری طبیعی ظاهر ظریف غیر فقط قبل قرمزی قرمزیهای قسمتی قصد لوازم مات مالیده مانع مجله محو مخصوص مدت مدتها مرطوبکننده مسلما مشخص مطلب معمولا مناسب مناسبی منطقه مهمانهای مهمانی مهمی مورد موضع موقع میآید میتوان میتواند میتوانند میخواهید میدهدبهترین میشود میشود مرحله میشوند میپوشانید میکند میکنند میکنید میکنیم ناخوانده نباشد، نباید نداشتید نظر نظرش نمالید نمیتوان نوبت نکردید نیستند های هدف هر هستند هستند مرحله هفتم هم همرنگ هموار همچنین همیشگیتان هنگامی هویدا هیچ و وجه وجود وقتی پایه پخش پنجم پودر پودرهایی پوست پوست، پوستتان پوسته پوستهای پوشاندن پوشانندگی پوشش پیدا چرا چربی چشم چشمها چنین چه چهارم چهره چون چگونه کار کارهای کاری کاملا کانسیلر کانسیلرهای کانسیلرهایی کانسیلری کرد کرده کردهاید، کرم کرمی کلوبمنبع کمترین کمی کنار کند کنند کنند؛ کنید کنید سه کنید مرحله کنیم؟ شما که کوتاهی گرم گروه یا یک یکنواخت یکی

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “این تکنیک آرایشی به سرعت جوش های صورت تان را می پوشاند!!!”

  دیدگاه ها بسته شده اند.