از بین بردن حشرات موذی

از بین بردن حشرات موذی

مجموعه: uncategorized
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • از بین بردن حشرات موذی
 •  

   

  از بین بردن حشرات موذی

  از بین بردن حشرات موذی …

   

  از بین بردن حشرات موذی

   

  به دام انداختن سوسک:

  دیگر نگران از بین بردن حشرات موذی خانه ی خود نباشید،ما راه کارهای جدیدی را به شما ارائه می دهیم کافیست فقط یک بار امتحان کنید.برای از بین بردن سوسک علاوه بر سم های داخل بازار از این روش هم می توانید استفاده کنید: مقداری مربا داخل یک شیشه نوشابه یا شیشه آبلیمو بریزیدو بطور خوابیده در زیر کابینت یا هر جای دیگر که لازم است قرار دهید.بخاطر طعم مربا سوسک ها به داخل بطری می روند. در این موقع سوسک ها درون بطری رفته و بیرون آمدن آنها محال است.

  از بین بردن مورچه:

  می توانید سر راه مورچه ها نمک بپاشید.

  می توانید روی مورچه ها نفت بریزید،تمام مور چه ها از بین می روند.

  چند پوست خیار مورچه ها را فراری می دهد.

  چند دانه میخک در کابینت مورچه ها را فراری می دهد.

  جلوگیری از بید زدگی:

  برای جلوگیری از بید زد گی می توانید نفتالین را لای لباس بگذارید.ویا از این روش استفاده کنید، نفتالین را از درون لباس به لباس سنجاق کنید و لباس را داخل کمد آویزان کنید. با این کار بوی نفتالین هم کمتر استشمام می شود.

  جلوگیری از بید زدگی بدون نفتالین:

  اگر می خواهید به لباس نفتالین نزنید می توانید لباسهایتان را درون کیسه ای پلاستیکی قرار دهید با این روش لباس به هیچ عنوان بید نمی زنند.

  فراری دادن شپشک:

  اگر یک برگ بو(برگ خشک ومعطری که در طبخ غذا بکار می رود)درون آرد گندم،ذرت،آرد نخودچی ، برنج و… قرار دهید هرگز شپشک نمی زند.

  از بین بردن موریانه:

  تنها راه ومؤثرترین راه برای از بین بردن موریانه به روش سنتی نفت است. تمام وسایل را از اتاق یا جایی که موریانه وجود دارد خارج کنید وهر روز صبح با آب پاش به دیوار و تمام سطح زمین نفت بپاشید با اینکار تمام موریانه ها از بین می روند.

  اگر جلوی موریانه زودتر گرفته نشود به تمام خانه منتقل می شود وخسارات جبران ناپذیری به شما وارد می کند.

  توجه: امروزه قبل از تأسیس بنا به صورت مکانیزه و کاملاُ عملی و مطمئن وجود موریانه را به ساختمان غیر ممکن می سازند در صورتی که در منزل شما موریانه مشاهده شد بهترین راه مراجعه به مراکز مجاز مبارزه با حشرات موذی است که به وسیله داروهای مشخص آنها را ریشه کن می کنند.

  زباله و مگس:

  برای اینکه مگس در محیط زندگی شما وجود نداشته باشد، باید بهداشت را کاملاُ رعایت کنید واز ریختن زباله جداُ خودداری کنید و به دو روش زیر عمل کنید:

  1- زباله های خود را درون کیسه زباله بریزید و در آن را ببندید.

  1- مقداری آب روی زباله ها بریزید و بگذارید در آفتاب خشک شود. سپس روی آن کمی پودر صابون بپاشید.

  دور کردن زنبور از باغ و باغچه:

  برای دور کردن زنبور از باغ و باغچه می توان در باغچه بوته ی گوجه فرنگی کاشت تا زنبور ها از بوی برگ های گوجه فرنگی فراری شوند.

  ساس ، حشره ی خون آشام:

  ساس،حشره ای است کوچک که طول بدن آن4 تا 5 میلیمتر است. رنگ آن قهوه ای مایل به قرمز است در مکان های کثیف بیشتر دیده می شود. ولی در جاهای تمیز هم پیدا می شود. این حشره خرطوم نازک وبسیار تیز خود را وارد بدن میزبان می کند و خونش را می مکد.ناقل بیماری های متعددی از قبیل طاعون، جذام و تب های مختلف می باشد. برای از بین بردن این حشره باید از سم مخصوص استفاده کرد و چند هفته یکبار بدین منظور سمپاشی کنید تا این حشره ها کاملاُ از بین بروند.

  کک ، حشره ای موذی:

  این حشره 2 تا 4 میلیمتر طول دارد و بال ندارد.ولی پاهای عقبی آن خیلی بلند است و به سادگی می تواند،بجای پریدن خیز بردارد این حشره اجزایی سخت در دهان دارد.که برای سوراخ کردن و مکیدن خون انسان و حیوان بکار می برد.علاوه بر کک مخصوص انسان، کک سگ و موش هم وجود دارد. کک موش سبب انتقال تیفوس وطاعون به انسان است. برای مبارزه با این حشره از پودر حشره کش و اسپری استفاده کنید. علاوهبر سلب آسایش افراد خانواده، بچه ها را نیز به بیماری های مختلف دچار می کند در این مورد نظافت محیط مطرح نیست و پیشگیری وجود ندارد.

   

  b e y t o o t e . c o m (بیتوته)

  برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

   

  کلمات کلیدی : (بیتوته) ، آب آبلیمو آرد آسایش آشام ساس،حشره آفتاب آمدن آن آنها آویزان اتاق اجزایی ارائه از است است استشمام استفاده اسپری افراد امتحان امروزه انتقال انداختن انسان انسان، ای این اینکار اینکه با بار بازار باشد باشد، باغ باغچه باغچه برای بال باید ببندید بدن بدون بدین بر برای بردارد بردعلاوه بردن برنج بروند برگ بریزید بریزید،تمام بریزیدو بطری بطور بلند بنا به بهترین بهداشت بو(برگ بوته بوی بپاشید بپاشید بپاشید می بچه بکار بگذارید بگذاریدویا بید بیرون بیشتر بیماری بین تأسیس تا تب تمام تمیز توان تواند،بجای توانید تیز تیفوس جاهای جای جایی جبران جداُ جدیدی جذام جلوگیری جلوی حشرات حشره حیوان خارج خانه خانواده، خرطوم خشک خوابیده خواهید خود خودداری خون خونش خیار خیز خیلی داخل دادن دارد داردکه داروهای دام دانه در درون دهان دهد دهد چند دهید دهیدبخاطر دهیم دو دور دچار دیده دیوار دیگر را راه رعایت رفته رنگ رود)درون روز روش روند روند اگر روند چند روی ریختن ریشه زباله زد زدگی زدگی برای زمین زنبور زند زندگی زنند زودتر زیر ساختمان سادگی سازند ساس سبب سخت سر سطح سلب سم سمپاشی سنتی سنجاق سوراخ سوسک سوسک دیگر سپس سگ شد شما شود شود شوند شپشک شپشک اگر شیشه صابون صبح صورت صورتی طاعون، طبخ طعم طول عقبی علاوه علاوهبر عمل عملی عنوان غذا غیر فراری فرنگی فقط قبل قبیل قرار قرمز قهوه لازم لای لباس لباسهایتان مایل مبارزه متعددی مجاز محال محیط مختلف مخصوص مراجعه مراکز مربا مشاهده مشخص مطرح مطمئن مقداری ممکن منتقل منزل منظور موذی موذی موذی این مور مورد مورچه مورچه می موریانه موریانه تنها موش موقع مکان مکانیزه مکدناقل مکیدن مگس مگس برای می میخک میزبان میلیمتر نازک ناپذیری نباشید،ما نخودچی ندارد نداردولی نداشته نزنید نشود نظافت نفت نفتالین نفتالین اگر نمک نمی نوشابه نگران نیز نیست ها های هر هرگز هفته هم هیچ و وارد واز وبسیار وجود وخسارات وسایل وسیله وطاعون ولی ومؤثرترین ومعطری وهر پاش پاهای پریدن پلاستیکی پودر پوست پیدا پیشگیری چند چه کابینت کار کارهای کاشت کافیست کاملاُ کثیف کرد کردن کش کمتر کمد کمی کن کند کند توجه کنند کنید کنید کنید، کنیدبرای که کوچک کک کیسه گرفته گندم،ذرت،آرد گوجه گی ی یا یک یکبار

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “از بین بردن حشرات موذی”

  دیدگاه ها بسته شده اند.