آیفون 8 با ظاهری کاملا متفاوت خواهد آمد!

آیفون 8 با ظاهری کاملا متفاوت خواهد آمد!

مجموعه: كامپيوتر و اينترنت
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آیفون 8 با ظاهری کاملا متفاوت خواهد آمد!
 •  


  شرکت اپل قصد دارد محصولات جدید خود را سال آینده با طراحی و ظاهری متفاوت نسبت به قبل ارائه کند.

  آیفون 8 

  چند هفته‌ای نیست که اپل آیفون 7 را روانه بازار کرده اما شنیده‌ها حاکی از آن است که مدل جدید آیفون که آیفون 8 نام دارد در 3 اندازه متفاوت 4.7، 5 و 5.5 اینچی تولید خواهد شد.

  مهمترین تفاوت آیفون 8 با محصولات قبلی این است که اپل در حال آزمایش برای استفاده از شیشه در قسمت پشت آیفون است. اما همچنان یک قاب فلزی از جنس استیل یا آلومینیوم از آن محافظت خواهد کرد.

  همچنین طبق شنیده‌ها در یکی از این سه مدل که احتمالا مدل 5 اینچی خواهد بود از فناوری نمایشگر OLED با لبه خمیده استفاده خواهد شد. اما در دو مدل دیگر صفحه نمایش استاندارد به کار می‌رود. طبیعی است که استفاده از پوشش شیشه‌ای در محصولات جدید نگرانی‌هایی را نیز به همراه داشته باشد زیرا بیشترین دغدغه کاربران این است که اگر این گوشی روی زمین بیفتد احتمال شکستن آن زیاد است.

  اما اپل پیش از این نیز در آیفون 4 و 4s از این فناوری بهره برده بود و طراحان اطمینان می‌دهند که قاب فلزی که قرار است در این مدل به کار رود نگرانی‌ها را برطرف می‌کند.ظاهرا در سال 2017 باید منتظر محصولات جدید شرکت اپل باشیم.

  باشگاه خبرنگاران

   

  کلمات کلیدی :   ، آزمایش آلومینیوم آن آیفون آینده احتمال احتمالا ارائه از است استاندارد استفاده استیل اطمینان اما اندازه اپل اگر این اینچی با بازار باشد باشگاه باشیم باید برای برده برطرف به بهره بود بیشترین بیفتد تفاوت تولید جدید جنس حال حاکی خبرنگاران خمیده خواهد خود دارد داشته در دغدغه دو دیگر را روانه رود روی زمین زیاد زیرا سال سه شد شرکت شنیده‌ها شکستن شیشه شیشه‌ای صفحه طبق طبیعی طراحان طراحی ظاهری فلزی فناوری قاب قبل قبلی قرار قسمت قصد لبه متفاوت محافظت محصولات مدل منتظر مهمترین می‌دهند می‌رود می‌کندظاهرا نام نسبت نمایش نمایشگر نگرانی‌ها نگرانی‌هایی نیز نیست هفته‌ای همراه همچنان همچنین و پشت پوشش پیش چند کار کاربران کرد کرده کند که گوشی یا یک یکی

   

 • ایران کلوب
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  مطالب مرتبط

  دیدگاه ها

  نظر شما برای “آیفون 8 با ظاهری کاملا متفاوت خواهد آمد!”

  دیدگاه ها بسته شده اند.